28 entry daha
  • acısı öldürmez, süründürür efendim. yazın sıklıkla rastlanan bir dururmdur, böyle o sabit ve katı cismi, serçe parmakla, ondan bir önceki kardeşi arasına almak suretiyle gerçekleşir. başına gelen şahsı
    -oy anam anam anam, yandım huleeeyyynnn diyerekten böğürtür, acısı uzun süre geçmez, sonra zonklamaya başlar, kırdık parmağı hissine kapılırsınız. sağlam çarptıysanız bir-iki gün ağrır.

yazıktır, küçücüktür o güzelim parmak...

ayrıca olay gerçekleştiği an, o acıyla, olaya sebebiyet veren sabit ve katı cisme girişme isteği uyandırır insanda.. gözden yaş süzülürken, bir yumruk patlatılır, sonra elinizde out of order olur, iyi olur size...
  • cat diye ses cikar,inanaılmaz acir,once buz uygulayip daha sonra yandaki parmaga hafifçe sarılırsa 1-2günde geçer..
  • genellikle taraklı ayaklara sahip olanların sıkça maruz kaldığı ve acısı yüzünden kısa bir süre topallamaya neden olan çarpma.
  • her aklima geliste icim bir tuhaf oldugu icin tahminlerime gore bundan onceki hayatimda olumume sebep olan olay.
  • "offf yaa" diyerek başlanan ve arkasından hallice bir küfür sallanan, çok acı veren çarpma eylemi..
    hayır efendim, o minicik parmaklar bu kadar mı acı verir insana?? peki neden bu kadar çok sık çarpılır aynı zamanda?? ve o masayı, sandalyeyi, koltuğu ya da nerneyse oraya kim koymuştur??
    ben her çarpıştan sonra orada var olan kemiğimin ciddi ciddi kırıldığını, daha sonra da kendi kendine kaynadığı düşünürüm.
  • genellikle çarpma olayından sonra 3-4 adım diğer ayak üstünde sıçradıktan sonra müsait bir yere iniş gerçekleştirilir, ve akabinde yerde biraz kıvrandıktan sonra, eğer ki çarpmanın şiddeti hafif ise, bir şey olmamış gibi yürümeye, koşmaya ve bunun gibi serçe parmak ile yakından ilgisi olan eylemlere devam edilebilir.
263 entry daha
hesabın var mı? giriş yap