• atom karınca, sivil toplum gurusu, mücadele azmiyle gençlere örnek olan mütevazi işadamı...
  • şu günlerde toplum olarak çok ihtiyaç duyduğumuz insan profilerinden biridir kendileri. çabalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum...
  • halk dostu bir profil çiziyor.

seviyorum destekliyorum

kişidir.
  • ben bu adamı tv'de görünce çok seviniyorum. nerede bir kazık var hepsini söküp atıyor bu abi. halk adamı.
  • halkın vicdanı. şu sıralar yüksek faiz oranlarından konut kredisi kullananların yapılandırma isteklerini dile getirebilen cesur adam. tüketicinin kaybettiği garanti belgesi, seviyoruz.
  • fox tv'nin haber kaynağı.
  • ben de bilgi vereyim. çok soru olanı olmasına rağmen bulduğu ilk fırsatta sorunuza yanıt veren adam gibi adam. ayrıca sorularınızı da özelden değil herkese açık sormanızı ister ki aynı problemi yaşayanlar varsa onlara da cevap olsun. aydın ağaoğlu abi farklı bir donanıma sahip. bıkmıyor usanmıyor. biz en çok konut kredilerinin yapılandırılma muhabbetinde tanıdık kendisini. o hariç hiç kimse haberlerde mağduriyetten bahsetmedi. haklarımızı söyledi. çok sürmedi yapılandırma geldi. 1.55, 1.65, 1.85 hatta 2 oranından çekilen krediler 0,99 a yapılandırıldı. bir whatsapp grubu var grup hala yayında.
  • tüketici başvuru merkezi onursal başkanı.
  • cumhurbaşkanlığına aday ol gözümüz kapalı oy verelim diyebileceğim insan, tüketicilerin sorularını hiç bir karşılık beklemeksizin twitter da yanıtlayan, yönlendiren, bilinçlendiren halk gurusudur kendisi. ondaki sabır bende olmaz. özellikle bireysel temel destek kredileri sürecindeki takındığı takdir edilesi tavır da şahsımca unutulmayacak.
  • türkiye’nin hızla tükenen insan tipine çok sağlam bir örnek teşkil eden, son derece değerli ‘tüketici bilinçlendiricisi’.

twitter hesabını her tüketici takip etmeli, ama maalesef ki takipçi sayısı şu an 13.121’de.
hesabın var mı? giriş yap