• ayın enparalısı olmak isteyen ölücü kardeşlerim lütfen yazdıklarımı iyi okuyup dikkatlice uygulayın siz de ayın enparalısı olun.

enparanın pek haz etmediği fakir bir liseli olduğumuzu düşünelim.

ilk iş olarak babamızdan* hesabımıza 100 tl eft yapmasını rica ederek hesaplarınıza toplamda en az 100 tl'lik para girişi olmasını sağlıyoruz. aynı gün faturasız hattımıza 20 tl yükleyip cep telefonuna en az 1 defa tl yüklenmesi şartını da tamamlıyoruz keyiften dört köşe olduktan sonra bime gidip 50 kuruşa casey kek alıp encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması şartını da yerine getiriyoruz. 3 şartı yerine getirdik. hesabımızda hala 79.5 tl mevcut. diyelim ki eve 40 lira su faturası geldi onu da uygulama üzerinden ödeyip, en az 1 adet fatura ödenmesi kuralını da yerine getirdikten sonra hesaptaki parayı son kuruşuna kadar çekiyoruz atm'den en az 1 defa para çekilmesi şartını sağladıktan sonra ayın enparalısı olma şerefine erişiyoruz. sadece 40 liralık su faturası + 20 lira tl yüklemesi ve 50 kuruşluk kek alışverişi toplam 60.5 tl ile bankanın en sevdiği müşterilerden biri olabiliyoruz.

sen çok yaşa enpara :)
  • kredi kartı kullanmayan, faturalı telefon hattı kullanan ve atm'den para çekmeyen (para çekmek için finansbank atm'si arayacağıma başka bir bankaya transfer yapıp ilk bulduğum atm'yi kullanıyorum), ama bahsettikleri alt limitlerin çok üzerinde tutarlarda işlem yapan benim gibi müşterilerin dahil olamayacağı kampanyadır. bir de steam kampanyasını sonlandırırlarsa sanırım enpara.com yerine alternatif bir bankacılık hizmeti aramaya başlayacağım.
  • "ancak son dönemde bizi sadece kampanyalarımız için kullanan, başka hiçbir işlem yapmayan bir müşteri grubumuzun oluştuğunu fark ettik. takdir edersiniz ki bu kampanyaların bizim için ciddi bir maliyeti var. dolayısıyla, bazı önemli kampanyalarımızı sadece 'ayın enparalısı' olan müşterilerilerimize sunarak bu maliyetlerimizi daha etkin ve adaletli yönetmeyi hedefliyoruz. biliyorsunuz, enpara.com olarak maliyetlerimizden sağladığımız her tasarrufu daha avantajlı mevduat ve kredi faiz oranları sunarak sizinle paylaşıyoruz."

yazmışlar.

yedirdiniz yedirdiniz, ben kartı aldıktan 1 ay sonra aklınıza mı geldi amk?

ölücülüğü ben her türlü yaparım, rahat ol enpara.
  • bu enpara'nın çok mal bir müşteri kitlesi var.

adamlar bu kampanyayı yapmış, belirli işlemleri belirli kotalara ulaşana kadar yapana belirli avantajlar sunuyorlar. süperzeka müşterileri de çıkıyor: ben o işlemleri yapmıyorum, bana neden bu avantajları sunmuyorsun?

geçen bizim mahalledeki market de kampanya yapmıştı. bebek bezi alana ıslak mendil bedava. kapıda da enpara müşterileri kuyruk oluş, haklarını söke söke almanın derdindeler: benim çocuğum yok bebek bezi falan alamam, bana bedava ıslak mendil ver elimi ağzımı silecem.

çok zekisiniz. gözlerim yaşarıyor bu zekayı gördükçe.
  • 5 kriter:

- hesaba 100 tl yatır
    - üstüne hemen 100 tl yi çek
    - cepteteb'e eft yap. sonra oradan geri gönder.
    - kredi kartına 100 tl yatır
    - kampanyalardan birinde encardını kullan.

bitti gitti.

100 tl'yi çevirerek 4 kriter yapılıyor. sonra ister 10-15 tl lik fatura öde, ister encardın ile google play'den 0.99 tl'lik uygulama yükle. %20'sini geri al.

ayda 100.80 tl ile ayın enparalısı ol. sonra git hesabında 15-20 bin lira mevduat olan adamın önünde kıs kıs gül:

https://goo.gl/eq71d3
  • araplara satılınca olması muhtemel işlere başlamışlar. benim için 4 tane işlem garanti, rutin yaptığım işlemler. 1 tanesi de muhtemelen alış-veriş olacak, onu da rahatlıkla gerçekleştirebilirim.

tarafımca güzel bir uygulama olmuş.

--- spoiler ---

enpara.com olarak bankacılık ihtiyaçları için bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür etmek amacıyla bugüne kadar hep yenilikçi, uzun dönemli ve bol faydalı kampanyalar sunmaya çalıştık :) ancak son dönemde bizi sadece kampanyalarımız için kullanan, başka hiçbir işlem yapmayan bir müşteri grubumuzun oluştuğunu fark ettik. takdir edersiniz ki bu kampanyaların bizim için ciddi bir maliyeti var. dolayısıyla, bazı önemli kampanyalarımızı sadece 'ayın enparalısı' olan müşterilerilerimize sunarak bu maliyetlerimizi daha etkin ve adaletli yönetmeyi hedefliyoruz. biliyorsunuz, enpara.com olarak maliyetlerimizden sağladığımız her tasarrufu daha avantajlı mevduat ve kredi faiz oranları sunarak sizinle paylaşıyoruz.

--- spoiler ---
  • işlem çeşitleri artmadığı sürece benim için ütopik uygulama. yurtdışında yaşadığım için kredi kartı kullanmıyorum, atm'den para çekemiyorum, tl yükleme ve fatura ödeme gibi bir durumum da yok. enpara'yı kullanma sebebim türkiye'de bir ödemem olduğunda rahat rahat eft yapmak, yüksek vadeli mevduat faizi almak ve kampanyalarından faydalanmaktı. hangi kampanyaları bu kapsama sokacaklar bilmiyorum ancak şu durumda 5 işlemi tamamlama ihtimalim yok. kriterlerin çeşitlendirilmesi şart çünkü herkesin bankacılık ihtiyaçları birbirinden farklı.
  • 25 yaş altında olmanın da 1 işlem sayıldığı enpara fırsatı. ayrıca son 3 ay içinde enpara.com müşterisi olduysanız bu da 1 işlem yerine geçiyor.
  • şubat ayında bilmeden aldığım ünvan. maaş hesabım iş bank olmasına rağmen direk çekip enparaya yatırıyorum her ay. tüm ödemelerimi ve işlemleri oradan yapıyorum. haliyle şimdi kontrol ettim, olmuşuz. bellek falan istemiyorum, kitap kampanyası olsa yeter.
  • eskiden çok avantajlıydı ne kitaplar aldım burdan. şimdi spotify indirimi için bile bir sürü şart koşuyor yok 98 doğumlu olmak yok en az şu kadar harcama yapmak vs. sırf bu yüzden yaklaşık 2 yıldır spotify netflix tarzı ödemeleri paparaya taşıdım. eski cezbediciliğinin gelmesi dileğiyle…
hesabın var mı? giriş yap