• evet gençler aylık 20 bin maaş vericekler, meydanlarda, sosyal medyada falan akp aktivistliği yapacaksınız. fakat asla kimseye para aldığınız için böyle davrandığınızı açıklamanız yasak. aileniz de dahil. ütopik evet ama hayal bedave sonuçta.

1. a haberde arada çıkıp akp öveceksiniz.
    2. mitinglerde başınızda bandanayla ya da kefenle ön saflarda poz vereceksiniz. öl de ölelim vur de vuralım hesabı.
    3. namaz, oy verme vs zaten şart. araba arkasına osmanlı tuğrası. mümkünse ofise reyiz resmi. instagrama arada reyiz paylaşımı.
    4. eş dost hasım akraba herkesle ölümüne tartışacaksınız, ve iyi hazırlanıp mantıklı savunmanız en azından falso vermemeye çalışmanız gerekiyor.

ömür boyunca böyle takılacaksınız, 20k maaş aylık ve gerçek enflasyon oranında zam her sene. buyrun .

edit : atatürk gençliğine bak be, hey gidi hey. kızmayın olm vatanı satanlara. bakanlara bürokratlara.onlar bunun yüzlerce katı kazanıyorlar çünkü. hak verin onlara, nasıl olsa siz de yaparmışsınız. ne demişler paranın ne önemi var ( mühim olan miktarı) mühim olan insanlık .
  • kardeş aktivist demişsin ama bu bildiğin trol iş ilanı olmuş. (bkz: gerçek aktivizm bu değil)
  • hayır maalesef.
  • bedavaya yapacak bir sürü insan tanıyorum :)
  • ben ben ben ben ben. beni de alın vicdansizlar!
  • yav 2020 tlye yapan var 20bin liraya ne gerek var
  • demek ki ruhunuz bu kadar ucuz. iyi bari en azindan 1 paket makarnadan daha fazla deger kazanmis. e malum, para bu kadar deger kaybedince, beklenen gelismedir.
  • şov yaparım
  • 20 bin liraya anasını bile sikerim sanki 3-5 tweetin lafı mı olur
  • 20 bin lirayı alıp, sadece bu davarların göreceği şekilde tweet'ler atarım. diğerlerini bunlardan gizlerim. anlarlarsa ne olayım.
hesabın var mı? giriş yap