şükela:  tümü | bugün
  • cumhuriyet gazetesi haber koordinatörü ve yazarı
  • durup durup öldürerek bu sorun çözülmez, barış masasına dönülmeli demesiyle pkknın iyice köşeye sıkıştığını ve operasyonların başarılı olduğunu düşünmeme sebep olan pkk sempatizanı cumhuriyet yazarı.

teyze yüzsüz de. barış masasına dönülecekmiş, ama dolmabahçeden daha ileri bir aşamadan başlamalıymış, yani devlet daha fazla taviz vermeliymiş. ulan 1 sene önce artiz artiz barış marış yok, biz istediğimizi sahada alırız deyip isyan çıkardınız, yüzlerce şehit verip hendeklere gömdü devlet sizin gerillacıklarınızı, ananız ağladı, arkanıza bakmadan kaçmak üzeresiniz.

şu durumda bir de şart koşmaya çalışıyorsunuz. teyze ya çok yüzsüz, ya milleti geri zekalı sanıyor, ya da kafası çok güzel.

bahoz erdal için kullandığı bahoz erdal ölse ne fark eder, kürt sorunu çözülecek mi benzeri sözlerinden de bahozun gerçekten öldüğü hissine kapılıyorum. çok ağlıyor teyze.

cemil bayıkın barış marış yok, çatışacağız dediği günlerden savaşarak bu iş çözülmez hadi barış masasına oturalım diye ağladığı günlere 1 senede geldik.

gerillacıklarınızın her biri geberene kadar bu iş bitmeyecek.
  • bu geceki 'ne oluyor' programında kendisine çok az laf düşmesine rağmen programa katılan akp milletvekilini çıldırtmayı başarmıştır.

yalnız akp milletvekili iddialarını dillendirirken bile bu söylediğime bende inanmıyorum enerjisi yayıyor. bende sinirlenişine pek inanmadım.

(bkz: samimiyetsiz)
  • yere izmarit bile atmayanların propagandasını yaptığı cumhuriyet gazetesindeki görevinden uzaklaştırılmış yazı yazan bir şahıs.