• oraya o parayi verecek olan varsa gelsin $1m'a kendisine florida'da is kurup green card sahibi yapalim, kalan paranin $7-800k'ine bundan kat be kat guzel bir villa alalim. geri kalan bir kac yuz bincik de bendenizin mentorluk payi olsun.

ucak biletleri ve basvuru masraflari da benden, hadi gene iyisiniz keranacilar.
  • her ne kadar malikaneyi göremesem de enteresan bir ilan.
    artık şuna kesinlikle inanıyorum ki ayvalık bölgesi emlakçılarının çok yüksek bölümü tam bir utanmaz. ortada taş yapı bir bina var ve bu şark kurnazı emlakçı bunu malikane diye ittirme peşinde.
    utanma var mı? tabi ki yok. en küçük bir yüz kızarması dahi olduğundan şüpheliyim.
    malikane 1
    malikane 2
    malikane 3
    ev bilgileri

malikane açılımı: "bir bahçe içinde, büyük ve gösterişli köşk".
  • enayiler için verilen ilan.

ayvalık lan ayvalık amk. 2 milyon dolarım olsa şu ülkede duranı eşşekler kovalasın amk.

gider 700 bin dolara amerika'da gayet iyi bir ev alır hayatımın kalanını orada sürdürürüm amk.

ortadoğu ülkesinde sikimsonik bir kasaba beldesinde 2 milyon dolara yer mi olur amk ?

oğlum bu işte bi tuhaflık var. yeminlen bak. fiyatlar haddinden fazla yüksek.
  • zevksizlik insan gider bodrumdan arsa alırda oraya kondurur malikanesini vizyonsuz işte akp tayfasındandır muhtemelen rahat para kazanıyodur
  • işin güzel yanı 2 milyon dolardan 2 milyon euro'ya çıkması. kısa zamanda iyi değer kazanmış. bence değerlendirebilir.

https://www.milliyetemlak.com/…z-sahaser--malikane-
  • bunun en azından 4 duvarı var. cunda adası'nda çatısı olmayan bir duvarı yıkılmış eski rum evine bile satılık ibaresi asılmıştı, meraktan arayıp sorduğumda bu civarlarda bi fiyat vermişti emlakçı. şaşırmadım.
  • tavuk malikanesi heralde ; nam-i değer kümes.
  • şaşırmadım ama yine de çok tabii. ilandaki konut çamlıkta. ayvalık'ta çamlık bölgesinde 20 sene önce bile apartman dairesi alabilmeniz için ciddi bir paraya ihtiyacınız vardı. ilkokul zamanlarımda da lise zamanlarımda da çamlık bölgesi hatrısayılır zenginlerin yaşayabildiği bi yerdi. üstelik bu konutun görünüşe bakılırsa ciddi bi bahçesi de var.
  • malikane değil inşaatı bitmemiş kulübedir.
  • senelerdir hayran olduğum binadır kendileri.

çocukluğumun yazlarının geçtiği harika belde de bu ev hep niye boş diye düşünür, belki rumlarındır kaderine terkdilmiştir diye düşünürdüm.

o bölgede istenen kadar eder mi etmez mi bilemem ama denize sıfır, muhteşem bir konumdadır efendim. öyle şahanedir.
hesabın var mı? giriş yap