• uzun zamandır bu kadar etkilendiğim bir reklam olmamıştı. hayatın gerçeklerini bir tokat gibi suratıma vuruyor her izlediğimde.
  • bir oğul ve bir baba olan beni oldukça etkilemiş reklamdır.

hem iç ısıttı, hem hüzünlendirdi.
  • (bkz: batesmotelpro) filmlerini anımsatan reklam filmidir.
  • yanlış anlaşılmasın ama daha buyuk sirketlerden,daha buyuk kitlelere hitap eden firmalardan bekledigim kalitede bir reklam filmidir.yarim yamalak ilk izleyisimden sonra tekrar karşıma çıktığında tamamen izleyip sonunda allianz sigorta ismini görünce hem şaşırdım hem de takdir ettim.
    mükemmeldir ellerine sağlık
  • babanızdan ya da evladınızdan uzaktaysanız izlemeyin “gözleri yaşartır”
    babanızı ya da evladınızı kaybettiyseniz kesinlikle izlemeyin “hıçkırıklara boğarak ağlatır”
    babanız ya da evladınızın yanındaysanız yine izlemeyin “gözyaşlarınızı gizlemek zorunda bıraktırır”

tanım: kalbe dokunan güzel bir reklam.
  • aşırı derece duygu sömürüsü içeren kapitalist bir reklamdır. babaların ceplerini daha iyi söğüşlemek amacıyla yapılmıştır. ayrıca gerçek hayatta zor zamanlar geçirirken bu sigorta firmaları öyle pek de yanınızda olmayı istemez, nasıl kıvırırız hesabı yapar, hem o zor zamanlarda arka planda öyle güzel müzikler çalmıyor. bilginiz olsun.

tamam filmografik olarak güzeldir, hüzünlüdür o başka.

edit: ayrıca 55 saniyelik vidyoda nasıl salya sümük ağlıyorsunuz, nasıl bir ruhsal hassasiyet ve travma içerisindesiniz.? anlamak mümkün değil.
  • son zamanlarda izlediğim en iyi işlerden biri. amaç zaten izleyenlerde marka ile bir bağ kurulmasını sağlamak ama izleyenler şu an marka bağımsız bir şekilde baba&oğul ilişkisinden etkileniyorlar. o nedenle bazı şeylerin yapılış amacını sorgulamadan önce insanlarda yarattığı etkiye de bakmak gerekiyor. yapanların eline sağlık.
  • aşırı derecede hayatın gerçeklerini içeren hamilelik hormonlarımın etkisiyle beni ağlatan reklamdır. bu reklamı nihayetinde para için yaptıklarını bilmek de ayrı bir ironi. ah para baldan tatlısın.
  • izlerken insanın yüreğine oturan reklam filmi.
    açıkçası eleştiren arkadaşların aksine ben pek bir duygu sömürüsü görmedim. sadece yıllar geçince rollerin değiştiği bir baba-oğul ilişkisinin özetini gördüm.
    eğer firmalar reklam filmi çekecekse, en azından duygusal olarak bize bir şeyler katacak böyle filmler çekmeliler.
  • koç grubu reklamlarının bir klasiği, duygu sömürüsü.
hesabın var mı? giriş yap