• okumak daha kolay geliyor ekşide yazılanları yazar olacak kadar yazdım belki de ama illa ki birşey yazılacaksa o başlık işte budur hiç mi umut kalmadı içimizde ya da hiç mi sevmedik vatanımızı bilemiyorum... gerçekten bilemiyorum.
    cocuğumdan, torunumdan, gelecekten özür dilerim bunları yazmaktan başka hiç birşey yapamadığım için.

t: ciğerimi dağlayan paylaşım.
  • hatırlatmıştır , duygulandırmıştır
  • ekibindeki kıza cinsel içerikli aşırı ağır laflar ettiği günden beri gözümde bir gram değeri kalmamış kişinin prim kasma videosu.

şimdiye kadar yaptığı mallıklardan sonra 100 sene her gün böyle videolar çekse gözümdeki değerini 1 milimetre yükseltemez.
  • cidden su videoyu samimi bulan var mı?videodaki olay ve kişilerin fikirleri herkes tarafından biliniyor zaten.
    videoda yer verdiği kişilerin çoğu gazeteci,emekli olmuş vekil ve bakanlar.
    asıl yer verilmesi gereken ve aktif siyaset hayatına devam eden şahıslara yer verseydi de samimiyetine inansaydık.
  • video da tek bir eksik var, malum şahıs. unutmadık ama emeğine, mirasına ihanet ettik. belki biz unutmadık ama unutanları engelleyemedik ikna edemedik. ortayı bulamadık, bir kısım heykeliyle doldurdu her bir tarafı, bir kısım yıktı. oysa tek istediği fikirleriydi 100 yıl önceden uyardı bizleri benim önce fikirlerim dedi. ben en iyisi değilim atatürklerle dolu bu ülke dedi. hala kalksa uyansa diyoruz, hala keşke yaşasa diyoruz. gökler dedi, bilim dedi, sanat dedi 100 yıl önce ama hedef en büyük havalimanı, en büyük köprü oldu her zaman. unutmayacağız onun gibi şehitlerimizi de silah arkadaşlarını da ama onun için kolay olan buydu zaten kurtuluş savaşını o askeri dehayla kazanması o halk ile kazanması cok kolaydı onun için. o yüzden savaşları anlatmak yerine bittiği gibi 100 yıl sonrası için uyardı bizleri zor olanı gördü çünkü. tamamen bizim ahmaklığımız şahsım adıma özür dilerim mahcubum keşke bu cahillikle daha fazla savaşsaydım.
  • video'da atamızın ekrana girdiği sahnede onunla birlikte iç çeken ve gözünden yaş damlayan mustafa kemal'in milyonlarca askerinden biri olmakla gurur duyduğum harika ama uzunluk açısından eksik bir çalışma.
  • ben de bu adamlara bitiyorum arkadas, bunun gibiler emin olun iki yil once bu videoyu cekemezlerdi gotleri yemezdi cunku. ha ne oldu belediyeleri chp kazandi kendince yukselen degerlerden nemalanacak pasam. hem turk genclerini uyustur, sacma sapan icerikler sun sonra da onlarin kutsal degerlerini yine icerigin yap ve satisa sun. âla
    tipki bir takim fetoslerin yeri gelip akp saflarinda yeri gelince ataturkcu takildiklari gibi. hic samimi ve omurgali degilsiniz arkadasim, dini somuren somurdu ataturk'u somurmeyin bari.
    ha cok seviyosan ataturk'u otur fikir uret, ilim uret, bilim uret, sanat uret, bi kere sen kimsin, titrin nedir senin?
  • videoda ikinci bir eksik var.

acaba bundan dolayı mı koyamadınız bu kişiyi videoya?

https://youtu.be/vnes15hbvvy
  • durup durup tekrar izledim, türkiyede yaşayan herkesin izlemesini istedim bi an..biz zaten neyin ne oldugunu biliyoruz,hafızamız hep taze ama şu adamlardan hala etkilenebilen halkın da görmesini istedim..nagehanın,rok un, mehterci keltoşun, o milli eğitim ve adalet bakanlarının insan içine çıkamayacağı günlerin olmasını diledim..diliyorum hala..bir gün gelecek..onlar veya çocukları, bu utancı yaşayacak,yaşamalı!
  • hıyarsız cacık olur mu?
    öyle bir video işte.
hesabın var mı? giriş yap