• dünyadaki hemen hemen her ülkenin başkentini biliyor, ne mesleki ne normal yaşantısında işine yaradığını sanmıyorum!
  • ozellikle araba surerken ve tek basina dusunurken cenesini, yavas bir tempoda, on dislerini birbirine surterek ileri geri oynatmasi?
  • boyuna yiyor abi durduramıyoruz!
  • bardak, çanak hediyeli market ürünlerine hemen tav olmaları. bu nedenle durduğu dolaba bile yakışmayan avrak zavrak bir promosyon koleksiyonuna sahip olmak.
  • az önce yaşadığım; araba kullanırken korku senaryoları yazması.
    *ben yanında yokken zaten kaza yapacaksın acaba duvara mı toslayacaksın yoksa arabayla bir yere mi uçacaksın demesi.
    *direksiyonu sağ elle kontrol eden bana inatla sol ele alıştırmaya çalışması. yapmayınca da tut tut sağla tut sonra direksiyon elinden kaçsın şarampole uç demesi.
    *neyse sen kaza yap da bir daha kullanmazsın zaten diye insanın şevkini kırmaya çalışması.

kafasını farketmeden ağacın dalına vurunca, ağaca kızıp dalını kesmesi. hata ağaçtaymış sözlük.

animasyon filmlerini görünce şaşkına uğraması. oysaki her seferinde onların bilgisayarla yapıldığını gerçekte öyle olmadığını anlatıyoruz ama ısrarla anlamıyor.

teknolojik alet alırken hep en pahalısının en iyisi olduğunu düşünmesi. aldığı aletlerin özelliklerini bozulacak diye kullandırtmaması.

tabi bir de teknolojik aletlerin en iyisini alınca onların asla bozulmayacağını düşünmesi. bir aleti en az 10 yıl kullanma mantığıyla alıp bozulunca biz bozduk diye bize kızması.

bahçede gazete okurken evin önünden geçen çocukları korkutması.(yaşlandıkça çocuklaşıyor durduramıyoruz.)

king charles türü olan süs köpeğini av köpeği gb kendi kafasına göre traş etmesi.

valla yazan yerlerim ağırdı sözlük.
  • babam yanından geçerken aniden pıssst yapan oda spreyine "karakterini sktimin sinsisi" diye tokat atmıştı, hiç unutmam.
  • yemekten sonra ağızlarından garip sesler çıkarırlar
  • arkalarına bile bakmadan bırakıp gidebilmeleri.

bence çok garip! hadi gittin la bari bir arkana bak!
  • akşam yemeğinden sonra bıkmadan usanmadan chicken invaders oynamak.
  • uyurlarken televizyonu kapatınca uyanmaları..
hesabın var mı? giriş yap