• kendisi müthiş beceriklidir ama her şeyi fazla bilir. ayrıca haddinden fazla dediğim dediktir. kendisiyle tartışmak mümkün değildir. dinlemez. bağırır. kendi fikri doğrudur.

sonuç olarak arkadaş falan olmazdım, olamazdım. şiddetli geçinemiyoruz.
  • olmazdim. olamadim da.
  • hayır, asla ve imkansız olamazdım zaten istesen sende olamazdın, kimse olamazdı öyle bir adam işte...
  • yaşıt olsak en yakın arkadaşım olmasını isterdim fakat burada kastedilen çocuğuyla arkadaş gibi olan babalarsa "asla" diyeceğim sorunsal. kendisinin babam olması çok daha büyük bir şans benim için.

kaldı ki çocuklarıyla arkadaş gibi olan ebeveynlere de gıcık oluyorum çünkü çocukların arkadaşa değil, anne ve babaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
  • hiç düşünmemiştim bu şekilde. evet babanın oğluna arkadaş gibi yaklaşmasını biliyorum. bu gayet güzel bence.
    arkadaş olur muydun sorusunun yanıtına gelirsek; kesinlikle evet ya. hatta babamın küçüklüğündeki tavırlar ve hareketler bence benim gibiydi, öyle tahmin ediyorum. evet evet on numara arkadaş olurduk bence.
  • %100 olurdum dediğim soru. kendisi gördüğüm en vefalı, yardımsever ve iyi kalpli insan. kendinden çok karşıdakini düşünür hep. biraz çokbilmiş ama o kadar da olsun. muhabbeti hep uzun olur.
  • babamla önce arkadaş, sonra baba-oğul ilişkisini yaşadık. bütün samimiyetimle söyleyebilirim ki böyle olduğu için çok şanslıydım, kısa sürdüğü için de bi o kadar da şanssız. ileri de çocuklarıma aynı şekilde yaklaşacağım...
  • olurdum. gönlü yüreği tertemiz, oyun bilmez, entrika bilmez, çıkarcılık bilmez. defalarca kandırıldı sırf bu yüzden, yine de küsmedi kimseye.
  • olurdum valla, 1993 metallica konserine yaşım küçük diye istanbul’a gitmeme izin vermemişti tabi o zaman çalışıyordu emekli olmamıştı eminim emekli olsa hadi gidelim neymiş bu metallica derdi..o zaman daha 12-13 yaşındayım..1998 slayer konserinde ise önünden bir kaçmıştım baba gidebilirmiyim diye, gene tedirgin olmuştu hissettim..bi hafta sonra bi baktım masanın üstünde konser bileti ve otobüs biletleri..git ulan demişti, dibine kadar eğlen ama demişti..bu baba ile arkadaş olunmaz mı be..
  • selam verirken 2 kere düşünürdüm o derece
hesabın var mı? giriş yap