şükela:  tümü | bugün
 • şöyle bir başlık açarak yazarlığa merhaba demiş,

  (bkz: arkadaşlar yazar mıyım)

  facebook'ta sıkılıp sözlük yazarı olmaya karar vermiş bir amele.
 • yazar olması sırada bekleyen çaylaklara haksızlık olan homofobik ve ergen bir troll.
  acil olarak uçurulması şart.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)

  (bkz: eşcinseller için ilaç üretilmemesi) başlığını açmış şu entry'i girmiş.

  başlıkta ağzının payını almış. yetmemiş. başlığın son mesajı üzerinden 6 gün geçince tutmayan başlığını hortlatmak için şu entry'i girmiş.

  başlık yine iplenmeyince aynı entry'i 3 kere daha silip atmış. yine iplenmeyince komple silip gitmiş...

  2. yineleme
  3. yineleme
  4. yineleme

  (bkz: sourlines iyi uçuşlar diler)
 • homofobik olmasının yanı sıra sözlükte bulunmasının sözlüğe hiçbir fayda sağlamayacağı kesin olan yazardır. şu entry'de görüldüğü üzere homofobiyi bir canlı türü olarak tanımlayarak yeni bir çığır açmıştır. biz bu tarz yeniliklere henüz hazır değiliz.

  sözlük kalitesini bu kadar düşüren çaylakları lütfen yazar yapmayın. hiç olmazsa başlıklarla alakalı içerikleri girebiliyor olmaları gerekir diye düşünüyorum. umarım uçuşu hızlı ve güvenli olur.
 • kendisini nasıl hala engellemediğinizi anlamadığım ziyan ergen. la bu bebe, yazar olduğu gun saçmalamıştı zaten. hatta bir ton saplamıştık da tehdit etmişti.

  aha dayıya bak (bkz: #75195320)
 • bir yazar. homofobi ile alakali entrysi bulunmaz, objektif olarak escinselligi sorgulamak homofobiklik degildir. kimin yazar kimin caylak olacagina, caylaklara yalakalık yapıp fav almak isteyen entry sahipleri karar veremez. troll baslik actik zeka barajını gecemeyen feministten hallice saldirganlarin saldirisina maruz kaldık.