şükela:  tümü | bugün
 • şöyle bir başlık açarak yazarlığa merhaba demiş,

  (bkz: arkadaşlar yazar mıyım)

  facebook'ta sıkılıp sözlük yazarı olmaya karar vermiş bir amele.
 • yazar olması sırada bekleyen çaylaklara haksızlık olan homofobik ve ergen bir troll.
  acil olarak uçurulması şart.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)

  (bkz: eşcinseller için ilaç üretilmemesi) başlığını açmış şu entry'i girmiş.

  başlıkta ağzının payını almış. yetmemiş. başlığın son mesajı üzerinden 6 gün geçince tutmayan başlığını hortlatmak için şu entry'i girmiş.

  başlık yine iplenmeyince aynı entry'i 3 kere daha silip atmış. yine iplenmeyince komple silip gitmiş...

  2. yineleme
  3. yineleme
  4. yineleme

  (bkz: sourlines iyi uçuşlar diler)
 • homofobik olmasının yanı sıra sözlükte bulunmasının sözlüğe hiçbir fayda sağlamayacağı kesin olan yazardır. şu entry'de görüldüğü üzere homofobiyi bir canlı türü olarak tanımlayarak yeni bir çığır açmıştır. biz bu tarz yeniliklere henüz hazır değiliz.

  sözlük kalitesini bu kadar düşüren çaylakları lütfen yazar yapmayın. hiç olmazsa başlıklarla alakalı içerikleri girebiliyor olmaları gerekir diye düşünüyorum. umarım uçuşu hızlı ve güvenli olur.
 • kendisini nasıl hala engellemediğinizi anlamadığım ziyan ergen. la bu bebe, yazar olduğu gun saçmalamıştı zaten. hatta bir ton saplamıştık da tehdit etmişti.

  aha dayıya bak (bkz: #75195320)
 • sözlüğün geri zekalı ergen yazarlarından biri ve de ayrıca gizli aktroll.

  zeka seviyesini şuradan anlayabilirsiniz bu ergenin: cahilleri yüceltip, çoban demagojisi yapmasından.

  demokrasinin bugu hepinizin malumu; cahiller ile alimlerin oyunun bir olmasıdır ve bunu ilk dile getiren kişi platon'dur. devamını söyleyen kişi ise nietzsche'dir.

  aysun kayacı ise; ''benim ile çobanın oyu bir mi?'' derken burada çobandan kastı kara cahillerdir ve bugün milletçe ne çektiysek zırcahillerin iktidara getirdikleri yüzündendir.

  bana söyleyin, kaç tane tanıdığınız çoban var? hatta tanıdıklarınızdan kaçı lise mezunu? bakın üniversite mezunu mu demiyorum. benim tanıdığım çobanlar var, çoğu ilkokul mezunu bile değil ve malum partili.

  daha habis sözlere layıksın badger34 nikli aktroll idiot ergen fakat şimdilik bu kadarı sana yeter; kaşınırsan, kaşırım.

  (bkz: ekşi sözlüğün ergen kaynaması)

  her önüne geleni ekşiye alırsan, rant için bunu yaparsan; ekşi sözlük'ün lağımdan bir farkı kalmaz ve hal böyle olunca badger34 gibi bok parçaları da buralarda cirit atar.

  bak liseli ergen trollümsü pislik parçası badger34, yazdıklarımı iyi oku, anlamaya çalış(bu senin için çok zor, biliyorum ama yine de gayret et idiot) ondan sonra yine yazmadan önce bin kere düşün fakat yine de yazma çünkü; senin gibi pislik parçalarının ağzından ancak bok dökülür badger34. yani sen en iyisi ağzını kapat!

  badger34, bak piç parçası, geri zekalısın yazdıklarından belli, ergensin düşünce şeklinden belli, toysun tecrübesizliğinden belli; daha fazla sikilmeden sen en iyisi uza.

  not: cahillerin hakkından gelemediğimiz için zaten bazı cahiller statü sahibi oluyor; niye almanya, fransa, ingiltere gibi ülkelerde statü sahibi cahil yok da bizim gibi cahillerin kaynadığı bir yerde statü sahibi cahiller var? istersen bunu düşün fakat cevabını yazma(sebebini yukarıda yazdım).

  yılanın başı küçükken ezilir, cahilin başı ise örgütlenmeden.

  not-2: bu badger34, ergen olduğu için 2000 öncesini yani cehaletin örgütlenmeden önceki halini bilmiyor fakat kaşınıyor, bundan dolayı kaşıdım, anladığı dil küfür olduğu için de böyle bir yazı oldu.
 • okumamış, cahil ve cümle kurmayı bile beceremeyen bir gerizekalı ak troll. yüksek ihtimalle tipsiz bir ergen.
 • #78540609 böyle entry girdiğim için cahilleri yücelttiğimi sanan "insan" 500 kelimelik hakaret yağdırmış bana üşenmeden. (kapasite meselesi,anlayamamış entryi napalım)

  #78994567 böyle de bir entry girdiğim için mesaj atıp cahilin evladı diye küfür eden başka bir salak. ve okumamış cahil demiş bana, tipsiz demiş (nereden cıktı,nasıl ulaştın bu verilere mk :d,ahaber gibi yalan) bana "panpa üslubuyla" mesaj atıp, aileme söversen ben de "başka yere kus" diyerek kırarım kalbini. insanların ailesine laf küfretmeden önce dön çevrene bak it. şu asla unutulmasın ben küfür etmem,öyle bir sinirsel kontrolsüzlüğüm yok. biri buraya öyle şeyler yazıyorsa kapasite yetersizliğinden muzdariptir,profiline fakan gidin mutlak bi aptallık belirtisi görürsünüz
 • (bkz: yazarımsı)
 • sevgilisini dövmeyi marifet sanan, bunu ballandıra ballandıra anlatan şeref yoksunu bir tip. troll olmak böyle olmuyor maalesef. çok çalışması lazım.
 • sayesinde çay alışkanlığımdan kurtulduğum über insan. artık kıro değilim yaşasın!