şükela:  tümü | bugün
  • al o zaman suriyelileri? 1 tane multeci almamissin konusuyorsun.

ne dusmanimiz varmis arkadas.
  • benim neyim eksik diyen bir başka arap ülkesinin türkiye'yi barış pınarı harekatı dolayısıyla yaptığı kınamadır. arap

--- spoiler ---

abu dabi merkezli wam haber ajansının aktardığına göre, bae hükümetinin yazılı açıklamasında, “bae, türkiye’nin suriye’ye askeri saldırganlığını şiddetle kınıyor ve bunun tehlikeli bir gelişme olduğunu ve ayrıca dost arap ülkesinin egemenliğinin açık ve kabul edilemez ihlali ve arap işlerine müdahale olduğunu doğruluyor” ifadelerine yer verildi.
    --- spoiler ---

bu vesileyle bütün arap götü öpen muhafazakarları piste davet ediyorum.
  • ‘dost arap ülkesi’nden aldığınız beş tane mülteci var mı bırak allah aşkına. kınamanın bile şereflisi lazım, o zaman benim de saygım var.
  • bu saatten sonra bu ülkede araplara en ufak bir sempati duyan, ortak hareket eden, dilini ve kültürünü öven açıkça vatan hainidir. arap ülkelerine her türlü yaptırım uygulanmalı, ülkede iş kurmaları ve girişleri yasaklanmalı, hac ve umre gibi ekonomik gelir elde ettikleri alanlar milli güvenlik gerekçesiyle askıya alınmalıdır. bu deve sidiği müptelası çöl köpeklerinin ülkede ne kadar gayrimenkul ve yatırımı varsa devlet tarafından bir an önce el konulmalıdır.
  • dost arap ülkesi suriye' nin bölünmesi için en fazla çalışanlardan biri olan bae mi o? yoksa salt bae mi?
  • biraz da şurama kına.

tanım: devletlerin sınırlarını koruması gerektiğini kavrayamayan insanların yaptıkları kınamadır. devlet sınırı, o devlette yaşayan herkesin güvencesidir. kötü veya iyi fark etmez.
  • ya şu türkiye açsın tüm kapıları nereye gidiyorsa gitsin şu suriyeliler amk. içimizde tutsak suç yollasak suç. herifleri evlerine yollayalım güvenli bölge oluşsun diye uğraşıyoruz ona bile kınama geliyor. bir tane mülteci almamışsın. trumpın s.kini yalamaktan başka yaptığın yok.
  • bu arap ülkelerinin ortadoğuda ölen çocuklar için yıllardır bir kere açıklama yaptıklarını görmedim.
  • yahu bu sikikler yatlarına binsin alem yapsınlar. bu işler o siktimin çomarlarını aşar.
  • bu dost arap ülkesi 4 yıldır fiili olarak abd işgalinde iken, bir diğer arap ülkesi 16 yıldır fiilen abd işgalinde iken ve bir diğer arap ülkesi filistin 70 senedir fiilen israil işgalinde iken ses etmeyen araplar nedense "teröristleri sınırdan uzağa atma" operasyonu düzenleyen türkiye'ye kınama veriyorlar.

batı bloğu bir hristiyan birlik. tek bir müslüman ülke yoktur içlerinde. ayrıca tek bir hristiyan ülkeye de demokrasi götürmezler. o yüzden onlar ne yaparsa yapsın normal.

bu araplara tapınanlar umarım görüyordur.

pakistan ve azerbaycan dışında orta doğuda tek bir müslüman ülkeye güven olmaz. hepsinin canı cehenneme.