• youtuberlar senden daha popüler git ötede kına. ezik arap seni.
  • dost arap ülkesi suriye' nin bölünmesi için en fazla çalışanlardan biri olan bae mi o? yoksa salt bae mi?
  • ben bu ulkenin ismini her duydugumda acaba hangi emirliklerin birlesmesinden olusur diye bir merak ederim. sonra amaaan kimse kim der onemsemez gecerim. ne yani bunlar mi kinamislar bizi. kac emirlikle kinamislar acaba.

tanim: dogru durust ismi olmayan ulkenin abilerinin emirlerini yerine getirerek yabdigi kinama
  • ok
  • bu arap ülkelerinin ortadoğuda ölen çocuklar için yıllardır bir kere açıklama yaptıklarını görmedim.
  • çok da umrumdaydı deyip geçilecek kınama.
    it ürür kervan yürür. bu amerikan köpeklerinin havlaması çok da umurumuzda olmaz.
    şişhaneden aşağısı kasımpaşa.
  • artık ülkemizde inatla arapsevicilik ümmetçilik oynayan kanıbozuklar anlarlar.bugün türkiye dara düştüğünde yanında yine pakistan var yine macaristan var yine azerbaycan var.ortadoğu maymunları ile türk insanı kardeş olamaz.
  • bu vesileyle bütün arap götü öpen muhafazakarları piste davet ediyorum. ne güzel demişsin kardeş.
    arap senin ben götünü sikeyim emi.
    şaşırtmayan arap şerefsizliğidir efenim
  • lawrence’nin piçleri bizi kınar olmuş, demek ki türkler zamanında iyi sokmuş.

not: kusura bakmayın ilkokul seviyesinde yazdım ama malum bedevi artıklarına bu yeter fazlasına gerek yok...
hesabın var mı? giriş yap