şükela:  tümü | bugün
  • benim neyim eksik diyen bir başka arap ülkesinin türkiye'yi barış pınarı harekatı dolayısıyla yaptığı kınamadır. arap

--- spoiler ---

abu dabi merkezli wam haber ajansının aktardığına göre, bae hükümetinin yazılı açıklamasında, “bae, türkiye’nin suriye’ye askeri saldırganlığını şiddetle kınıyor ve bunun tehlikeli bir gelişme olduğunu ve ayrıca dost arap ülkesinin egemenliğinin açık ve kabul edilemez ihlali ve arap işlerine müdahale olduğunu doğruluyor” ifadelerine yer verildi.
    --- spoiler ---

bu vesileyle bütün arap götü öpen muhafazakarları piste davet ediyorum.
  • youtuberlar senden daha popüler git ötede kına. ezik arap seni.
  • ‘dost arap ülkesi’nden aldığınız beş tane mülteci var mı bırak allah aşkına. kınamanın bile şereflisi lazım, o zaman benim de saygım var.
  • biraz da şurama kına.

tanım: devletlerin sınırlarını koruması gerektiğini kavrayamayan insanların yaptıkları kınamadır. devlet sınırı, o devlette yaşayan herkesin güvencesidir. kötü veya iyi fark etmez.
  • al o zaman suriyelileri? 1 tane multeci almamissin konusuyorsun.

ne dusmanimiz varmis arkadas.
  • dost arap ülkesi suriye' nin bölünmesi için en fazla çalışanlardan biri olan bae mi o? yoksa salt bae mi?
  • bu saatten sonra bu ülkede araplara en ufak bir sempati duyan, ortak hareket eden, dilini ve kültürünü öven açıkça vatan hainidir. arap ülkelerine her türlü yaptırım uygulanmalı, ülkede iş kurmaları ve girişleri yasaklanmalı, hac ve umre gibi ekonomik gelir elde ettikleri alanlar milli güvenlik gerekçesiyle askıya alınmalıdır. bu deve sidiği müptelası çöl köpeklerinin ülkede ne kadar gayrimenkul ve yatırımı varsa devlet tarafından bir an önce el konulmalıdır.
  • ben bu ulkenin ismini her duydugumda acaba hangi emirliklerin birlesmesinden olusur diye bir merak ederim. sonra amaaan kimse kim der onemsemez gecerim. ne yani bunlar mi kinamislar bizi. kac emirlikle kinamislar acaba.

tanim: dogru durust ismi olmayan ulkenin abilerinin emirlerini yerine getirerek yabdigi kinama
  • saçı başı dağılır, bence yavaş kınasını.