• kedi kahramani şövalyedir. az daha yurusun hasanpasa guler osmanli pastanesindeki sarisin kedi ve yavrularini sevdirelim
    kendisine.
  • taktir ettiğimiz, sevdiğimiz kişilik. kedi superman'i, sokak şövalyesi.
  • şövalye. kedilerin can dostu, tüm gece insanların onlarca takla atıp kurtaramadığı kediyi kurtarmıştır. keşke bir fotoğrafını da çekseydi. (bkz: #58443077)
  • yalnızlığa mahkumuz
  • bir gün çok pis şekilde aşık olacaksınız
  • niye herkes şövalye yazmış anlamadım doğrusu (bir yazar )
  • (bkz: #76938543)

yalan yanlis birikimiyle japon halkina cirkin sozlerle hakaret eden, terbiyesiz / kaba davranmayi meziyet olarak goren, bir hirsiza cakallik yapip suctan kurtulmasini tavsiye eden yazar.

"oglum sen turksun kullan aklini" demis bir de.
    iste senin gibi dusunenler yuzunden o ulke japonya olabildi; sen turkiye kaldin.

edit:
    su entry'sinde ise (bkz: #69789366) japonlar'i ovup turkler'i yermis, kafasi karisik olmali.

edit 2: entry'sini silmis, yazdigi baslik japonya'da hapsedilen interrailci idi.
  • (bkz: nereye)
  • kadın düşmanı bir yazar. yazılarına bakarak bu rahatça anlaşılabilir.

edit: bayılıyorum bu sözlükteki kadın düşmanlarının kadın düşmanı olduklarını belirttiğinizde ve kadın olduğunuzu anladıklarında "kocası bırakıp kaçmış" "beyaz atlı prensini bulamamış" "evde kalmış" vb. şeyler yazıp olayı tamamen kadınlığa ve ilişki hayatına getirip kadınları bunun üzerinden vurmaya çalışmalarına. vuracağınızı düşündüğünüz başka bir şeyiniz ve buna yetecek zekanız yok çünkü ahahahahah.
  • insan gibi yazilan bir mesaja kufurle karsilik veren cahil. kac yasinda hayatinda neler yasadi bilmiyorum. bu hale gelmek icin cok buyuk bir travma yasamis olmali...
hesabın var mı? giriş yap