• can dündar haindir değildir oraya girmeyeceğim ama bunu yapmaktaki amaç nedir? neden kamera açarak yapıyor bunu?

kişinin kendi şovunu yapma çalışmasından başka bir şey değil. saçma. geçiniz.
  • karşına alıp oturtsan, desen ki ben ''terör örgütlerine silah gönderen bir hükümeti öyle veya böyle deşifre ettim'' yaptığım haber bu.
    son silah gönderilen teröristler geldi burada eylem yapıp insanlarımızı öldürdü'' şimdi ben mi vatan hainiyim? yoksa kendi insanını öldüren terör örgütlerine silah gönderen hükümet mi?

yani şu soruyu sorsan dumur olup oturacak yerine ama yok işte. bak arkadaş o video'yu çekip ne güzel internete koyup orgasm olmuş şuan. türkiye de bunu yapamıyorsun işte.. yandaş bir medya yazarına ''siz vatan hainlerini mi savunuyorsunuz'' diye bir soru sorsan o telefonu atomlarına ayırıp sana geri verirler. tabi bilmem kaç gün içeride yattıktan sonra..

ayrıca be damına koyduğum çomarı. çok memleket sevdalısıysan ilk uçakla vatanına dön de burada iş yap. ne işin var hans'ın altında?
  • ya siktir git. ya salak salak so. kim o? nerde o? ne salak salak sorular soruyosun ya? ne kadar salak salak sorular soruyosun ya? ya bi dakka abicim. ya bi dakka bıraksana. oğlum bak. oğlum bak. normali bunun nedir biliyo musun? can bey iyi akşamlar. siz vatan haini misiniz?

kaç yıllık çomarsın sen?
    kaç yıllık çomarsın sen!
    bi dakka
    kaç yıllık çomarsın?
    hayır kaç yıllık çomarsın sen?
    kaç yıllık çomarsın sen?
    bana kaç yıllık çomar olduğunu söyle
    hayır kaç yıllık çomarsın söyle bana
    kaç yıllık çomarsın sen?
    hayır kaç yıllık çomarsın sen?
    kaç yıllık?

dalyarak

böyle mi sorulur? vatan haini misiniz?. ben sana soruyo muyum vatan haini misin diye? soruyo muyum? ne kadar aptal aptal konuşuyosunuz ya. şimdi şöyle yazıcaklar. vatan hainiydi bilmemne. bi dakka abicim öyle bir şey yok. bi dakka dur ya alla allaa. niye vatan haini muamelesi. ya feridun abi. ne kadar aptal aptal sorular bunlar ya.

vatan haini misiniz? amcık ağızlı sen kimsin lan? onbeş yıllık bir tane çomarsın. sen kimsin ya? sen kimsin abi? sen kimsin?

gerizekalılar ya.

bu kadar aptalca bi soru olur mu. vatan haini misiniz?

ya amına koyim ben sana soruyo muyum ya.
  • soruyu soran ersin korkut olabilir. (bkz: dohtor bu ne)

edit: ersin korkut'u şahsına asla bir imada bulunmuyorum. ki kendisini severim de. sadece videodaki adamın sesini ilk duyduğumda cem yılmaz'lı doritos a la turca reklamındaki oynadığı karakter gözümde canlandı.
  • - siz nası 80 milyona ihanet edebiliyorsunuz ya ?

bu nasıl bir soru lan as:da:dsa:da

bu sorunu detaylı olarak açıklar mısın diye sorsak ne diyebilir acaba.
  • böyle bir adama bile "gel konuşalım" demek büyük bir ilim gerektirir. sabır ne güzel şey.
  • yurtdışında yaşayıp türk televizyonlarında elinde kılıçla diriliş ertuğrul izleyen, türk kahvehanelerinde almanyanın türkiyeyi ne kadar kıskandığından bahseden çomarın can dündara havlaması.
  • 3 sene strasbourg'da yaşamış bir insan olarak rahatlıkla konuşabilirim sanırım.

strasbourg'daki türkler; aslında genel olarak avrupa'da doğup büyümüş türkler türkiye'de yaşayan "çomar"lara rahmet okutur. türkiye'de görüp görebileceğiniz en dandik insandan daha dejenere olmuş tiplerdir. o kadar türkçe bilmezler ki konuşurken siyahla beyazı, ıslakla kuruyu, akşamla sabahı karıştırırlar. şehir merkezinden uzaktaki hlm**'lerde sıkış tepiş yaşayıp torbacılık yaparlar. apartmanlarının köşelerinde afrikalı barzolarla terör estirirler, motosikletleriyle wheelie yapıp 300 euro'ya aldıkları '91 model götü boklu honda civic'leriyle drift yaparlar. çoğunun anası ev hanımıdır; babalarıysa ya kargocu, ya dönerci, ya pazarcı, ya da fırıncıdır. yetenek ve el yatkınlığı gerektiren hizmet sektörlerinde barınamazlar. beylik laflarla siyaset yaparlar. çoğu kürttür, "pekeke"lidir. kürtçenin fransızcayla etimolojik bağlantısı olduğunu savunurlar. 4 tane çocuk yapıp ayda 430 euro'yu cukka ederler.

türkiye'ye kesin dönüş yapmaya götleri yemeyecek kadar vatanseverlerdir desem yetecekmiş aslında. lafı çok uzatmışım.
  • "iktidar da kim olursa olsun, devlet sırrını millete malzeme diye veremezsin.
    devlet lan bu karı da satar, uyuşturucu da satar, silah da satar."

oldu amina koyim, devlet'in tanimi da 'herkesin amina koyma yetkisini üzerinde toplayan' demek.

ülkedeki bu 'kraldan çok kralcilik' zihniyeti azalarak bitmedigi sürece, bir boka benzemeyiz.
  • + bakar mısınız siz vatana haini can dündar mısınız?
    - hayır, sensin o.
    + sensin, sensin
    - adına geçer.
    + ayna, ayna!
hesabın var mı? giriş yap