• tarif edemediğim bir hisle bağlandığım saç rengi. insan evinde devamlı bu renk saça sahip birisinin olmasını istiyor.yine de biricik sevgilinin boyatmaması sonucu sadece resimlerde görebiliyoruz.
    araştır menüsünden google'ı seçerseniz sizi bi sürpriz beklemekte
    (bkz: google/#6559053)
  • (bkz: tarçın bakır) sanırım dünyanın en güzel saç rengi. bir kadına aynı anda hem çocuksuluk hem seksapelite katabiliyor.
  • kuaforlerin takintili oldugu renk
    -evet ne renk boyuyoruz?
    -cikolata kahve olabilir
    -tamam araya da bakir kizili atariz
    -koyu kahve de guzelmis
    -evet ve araya bakir kizili da atariz hareket olur, isik verir
    -bi git...
  • 3 haftada bir boya ister yoksa boka döner rengi. pas rengi gibi olur. akar, solar, dipten çıkan saçlarla da yüzünüze bakılmaz olun. ya bakımını ihmal etmeyin ya da yol yakınken dönün
  • çok fazla çeşidi olan bir renk. turuncu da olabiliyor, aşırı kızıl da, hürrem rengi de*...
    en güzeli ise dore bakır. böyle tatlı bir renk olamaz. sorun şu ki kuaföre para vermeden kutu boya aldığımız bakır rengini, hangi boya ile karıştırırsak açık bakır elde ederiz? *

a- açık karamel (denendi çok sıvı oldu)*
    b- açık kumral
    c- koyu kumral
    d- platin sarı
    e- açıcı sarı tonları
    f- üff bze n be slqq!!birbir
  • üç haftadır kullandığım saç rengim. doğal saç rengimin üzerine açtırmadan boyattığım için saçlarım hiç yıpranmadı, rengi de çok güzel oldu. yıkandıkça açılıyo daha bir turuncu oluyor ama her defasında da daha bi seviyorum kendisini. normal ışıkta kahverengimsi gözüküyor, güneş ışığında turuncuya dönüyor falan.
    çok sevdim ben onu!
  • dünyanın en güzel renklerinden bence. ama hafif koyu olacak. cildi sarı alt tonlu olanlara daha uygun sanırım. saçlarımı yakma pahasına bu hafta kuaför yolu gözüktü bana. tecrübeli kızlar bana fikir verebilir mesela? tenk yu.
  • hiçbir zaman bu saçlarımı bu renge boyatmayı düşünmedim. daha doğrusu yakışmaz diye korkumdan cesaret edemedim. bu saatten sonra da yapamam zaten.
    fakat böyle beyaz tenli güzel mi güzel, şirin mi şirin kızlara bence çok ama çok yakışıyor. hele bir de, siyah geniş çerveli gözlükler* varsa o güzelim suratta söylecek bişey kalmıyor.

bence böyle kızların sevgilileri çok şanslı. doğru tercih yaptıklarından dolayı kendilerini kutlarım.
hesabın var mı? giriş yap