• istediğin eğitimi al kendini geliştir yine ortadoğu'lusun arkadaş.

kıza ve ailesine çok üzüldüm. katilin kendini imha etmesine de sevindim diyeceğim diyemiyorum. çocuk lan ikisi de. toplumu bu hale getirenlere lanet olsun.
  • üzücü olaydır.

ancak olayın istanbul sözleşmesiyle ne alakası var onu anlamadım sözleşme olsa katil aa istanbul sözleşmesi var öldürmeyeyim mi diyecek? bu işin çözümü eğitimdir.
  • yağmur eczacılık öğrencisi , öldüren hukuk öğrencisi , öldürenin annesi hakim babası da savcı .

yok kardeşim yok … bunun eğitimle , statü sahibi olmakla alakası yok. hepimiz magandayız.
  • madem intihar etmeye karar verdin, tek kendini öldürseydin. en azından günahsız bir genç kız ölmemiş olurdu.

dışardan baktıldığında eğitimli ve kariyerli bir ailenin, hukuk fakültesinde okuyan bir çocuğu olarak düşünülüyor ama bu zamanda artık kimin ne yapacağı belli olmuyor.
  • ilk önce kendini öldürüp gitseydi de bu ülke bir manyaktan kurtulsaydı, zavallı yağmur bu genc yaşında hayatta kalsaydı.

çocuklarının psikolojik durumundan bi haber bir aileyi de içeriyor sanki.

edit: aile boşanmış, çocuklarina gereken ilgiyi alakayı göstermemişler çok belli. sevgi eksikliği aileden başlıyor.
  • avm otoparkına araçların “yine” gelişigüzel bir kontrol ile alındığını ve avm yönetiminin güvenlik zaafiyetini gösteren de bir olaydır aynı zamanda.

kafası esen böylece girip, rastgele ateş açıp milleti tarayabilir de. rezillik.

gelen yorumlar üzerine edit: güvenlik görevlisi, araçlara, elbette çıplak elle arama yapmayacak. çünkü yapamazlar, yetkileri yok ama envai çeşit güvenlik dedektörü var. bunlardan en uygun olanı ile yapacaklar. halihazırda yapan avmler var zaten. haliyle olaydaki avmnin güvenlik zaafiyeti olduğu oldukça açık.
  • çok üzücü bir olay, kim bilir bu kaçıncı, bireysel silahlanma bu kadar kolay olmamalı.

linki verilmemiş: yağmur sömez cinayeti
  • buyrun link:

https://www.egetelgraf.com/…irde-topraga-verilecek/

kıza ateş ettikten sonra intihar etmiş.
  • nasıl bir yetiştirilme tarzı ki herhangi bir problemin çözümünü öldürmekte arıyor...
  • bütün haber sitelerinde çocuğunda aynı tüfekle intihar edip öldüğü yazıyordu, ölmemiş mi?
hesabın var mı? giriş yap