• balığın taze olması koşuluyla harika bir seçenektir. özellikle taze avlanmış tavalanmış her tür balık kızartması üzerine sos gibi dökmek koşuluyla nefis bir lezzet elde edilir. hele hele yoğurt evde yapılmış yoğurt ise. afiyet olsun.

not : sanılanın aksine taze balık yoğurtla tüketilebilir. hiç bir yan etkisi yoktur.
    çiroz la da denedim. hiç bir yan etkisini görmedim. bu beni bağlar başka bünyelerde ne yapar fikrim yok.
  • 5 gün boyunca öğlen ve akşam denediğimde hiç bir sorunla karşılaşmadığım kombinasyon.
  • eğer ton balıklı makarnaya, durmadan karıştırdığım yoğurttan bahsediliyorsa suçsuz olan yoğurttur. hiçbir zararını görmedim.
  • hiçbir sakıncası olmayan eylemdir. hatta balık bayatsa yoğurt kurtarıcı görevi üstlenir.

ikisinin birlikte pek yenmemesi yemek kültürü ile ilgilidir.
  • (bkz: #40144722)
  • yanında rakı varsa 10 numara olur
  • anarşist bünyelere has bir kombinasyon. az anne sözü dinleyin ulen.
  • ben bizzat denedim, bayat balık olmadıkça sorun yok, bayat balık zaten zehirliyor bu arada, bilginiz olsun.

balığın yanında yoğurt, ayran, peynir, süt ne varsa yedim içtim, sorun çıkmadı.
    bayat gıda zaten zehirleyebilir.
    bu arada balık zehirlenmesi de çok lanet bir şeydir, umarım başınıza gelmez.
  • mikrobiyolog olan kuzenime göre balığın artık yenemeyecek kadar bayat hatta çürümüş olması durumunda oluşan bakteriler ile süt ürünlerinde var olan bakterilerin birleşmesi ile olası bir zehirlenmeden söz edilebilir.yiyin lan bişey olmaz.
hesabın var mı? giriş yap