• son zamanlarda sıklıkla yaptığım eylemdir. iki paragraf yazıyorum, sonra "bana ne lan?" deyip göndermeden siliyorum. hatta bu entryi de silecektim, zor tuttum kendimi. harbiden, bana ne lan?
  • evet, tam olarak benim düşüncelerimi yansıtan başlık. bazen bir başlık görürüm, güzelce yardırırım. ama ya ortasında ya da başında aman banane be diyerek yazdığım her şeyi silerim. çünkü ekşi sözlükte ciddi bir mal kitlesi var. yazdıklarım yüzünden kafamı s.kecek yığınla işsiz adam var.
  • nokta atışı tespit. bazen bilgi dolu bir entry yazıyorum, ortalarda bir yerde, enayi misin oğlum sen emek veriyorsun deyip entry’i siliyorum. seni daha çok üzerler lafıyla beraber de telefonu kitleyip kenara bırakıyorum.
  • mükemmel tespit.
    bazen barbi’nin dediğinden de diyorum üzerine.
  • bunu hem sözlükte hem de yüz yüze konuştuğum bazı insanlara karşı sıklıkla yapıyorum. içimden (bkz: yav bunlar katiyen eğitilmezdir)diyip kestirip atıyorum.
  • şu ana kadar gördüğüm en iyi tespit kutlarım.
  • tamamen katıldığım eylemdir.

hatta elit tarafım, birçok kez hesabı tamamen kapatıp gitmeyi, hanzo tarafım ise koy götüne rahvan gitsin dediği de oluyor.
  • buna da bana ne demeyip yazacağım bu sefer. ben de siliyorum sizler gibi bazı yazdıklarımı.
  • yalnız olmadığımı öğrendiğim başlık.
    yazıp yazıp silmekten ziyade, entry'i girip bir süre sonra entry'i siliyorum. hiç yapmadığım bir şey ama bu ara bokunu çıkardım.

neyin kararsızlığı bu arkadaşım? neyin tükenmişliği?

gerçi gündelik hayatta da aynı şekilde polemiğe sokacak ya da karşımdaki beni anlamayacaksa kestirip atıyorum.

tuhaf tuhaf haller.
hesabın var mı? giriş yap