şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kung fu ramen senelerdir piyasada olmasına rağmen indomie ile patlayan hazır noodle piyasasındaki (şimdilik) son oyuncu. tattıklarımın içinde gerek tat gerekse yapı olarak en kötüsü buydu. kıvırcık erişte değil bariz kırılmış spaghetti gibi malzeme. çeşidi de az. sadece iki çeşit ve domateslisi aromadan uzak.

italyanın la gazzia entebbi bölgesinde üretiliyor sanırım. gaziantep yazmışlar ama...

not: firmadan benimle temasa geçtiler. nazik ve olgun bir şekilde yaptıkları iyileştirmeleri anlattılar. ben de daha detaylı anlattım memnuniyetsizliğimin nedenini. ulaştıklarına sevindim. her daim yerli malı daha öndedir benim için. bakalım, ikinci denemem olumlu sonuç verirse onu da yazarım.
  • hazır noodle gurusu ben kendim bizzat teyit ediyorum ki, daha kotu olamazdi. inanilmaz elem ve ıstırap verici bir deneyim. her açıdan berbat ve kalitesiz. uzak durun. 6 paket alip yaptım hickimse beğenmedi. rusvağ oldum.
  • kötü demiştim ancak firmadan bir yetkili iletişime geçerek, yorumumu göze aldıklarını ve yeni ürünlerinin farklı olduğunu denememi söylediler. yeni ürünler gerçekten değişmiş ve kalitesi artırılmış. bu şekilde sosyal medya üzerinde vb. tüketicilerini dinleyen ve kendini geliştiren bir firmaya helal olsun.
    bu arada banetti yerli bir firmaymış ve gaziantepteymiş.
  • geçenlerde migrosta gözüme çarpıp alıp deniyeyim dediğim noodle markası. köri çeşnili bardak olandan aldım bir tane ve denilen süre zarfında pişirdim. tadı gayet güzel ve beklediğimin üstünde çıktı.