• kaan sezyum ekşi'ye konuk olduğunda kendisi hakkında; "bartu küçükçağlayan'ı neden sevmiyorsunuz?" sorusuna "çok yetenekli, işini iyi yapan bir adam ama tanısanız siz de sevmezdiniz" minvalinde bir cevap vermişti ya.. kaan sezyum +1 diyorum ben de
  • b.e.a dinleyen, bartu ben dizisini sevmiş biri olarak kendisinin youtube kanalındaki tavırlarına kustum.
    gerçi sanırım onun da kusası geliyor ama iyi para veriyor herhalde youtube.
  • gülse birsel dizisindeki karakterleri avrupa yakasındaki gaffur düzeyinde olan kişi.
    kendisi yüzünden az daha kelebekler filmini izlemicektim. ama iyiki filme şans verip izlemişim. bartunun iticiliğini en azından halı altına gizleyebilmiş film çok gözüme batmadı bu filmde.
  • bu kadar samimiyetsiz ve itici bir tip olamaz ne yaparsa yapsın o iticilikle yaptığı işler overall dan öteye gidemez.
  • samimiyetin ve gerçekliğin dibidir. kendi kafasına göre sanatını icra eder, siz insanoğluna yaranmaya çalışan sinan akçıl tayfası gibi sahte olunca insanlar size samimi geliyor. sanat sanat içindir, halk sanatçıyı yaşatır.
  • azalarak bitmekte olan kişi.
  • çok seviyorum kendisini ve çıkardığı garip sesleri
    bir gün kendisini canlı dinleyebileceğime inanıyorum

(bkz: sadece aptallar emin olur)
    (bkz: kendime sarı çorap sipariş verdim)
  • anladığım kadarıyla eskiden serap adlı bir kadınla aşk yaşamış ve bu kişi bartunun hayatında izler bırakmış.

hoşçakal kadar adlı parçada “günaydın serap nerde uyandın” sözü ve bartu ben dizisinde aşk yaşadığı kadının isminin serap olması bu tezimi destekler nitelikte :))
  • gevşek davranışlarda bulunmasa, ağzını yaya yaya konuşmasa ve sadece yeteneği ile konuşulan birisi olsa keşke.

kız düşürmek için, insanlara "vay be bartu sen ne de cool bir insanmışsın hmmm çok cool vaaay cool" dedirtmek için böyle davranışlara gerek yok bartu.

"bu sistemin bi parçası olmak istemiyorm o yüzden çok asiyim aslında heh" tarzı takılan şımarık teenagerlar gibi davranmaya gerek yok bartu.

sen yine olma bu sistemin bi parçası, yine müziğini yap, oyunculuğunu yap, çok da başarılı ve yeteneklisin, hadi bartu.
  • ulan adamı iki rahat cevap verdi diye itin götüne soktular afedersiniz. sonradan baktim kendisi bile heyecan yapmış hakikaten ne oluyo çok mu abarttım diye ve açıklamak zorunda kalmış "arkadaşlar biraz şımardım o kadar, kusura bakmayın" gibisinden.önceki sayfalarda biri yazmış yok kadıköy+varoluşsal bilmemneyi toplayinca bu çocuk oluyor da bir "sürü" kişi favorilemiş. bunu yazan da bu tip insanları küçümseyip kendini yukarı çıkarmış oluyor halbuki.bakın ben bartu gibileri kategoriledim çok zekiyim eğvet demiş oluyor, aferin aynştayn.
    siz istiyorsunuzki biri soru cevaplamaya geldiğinde böyle ciddi olsun ve "evet şu an sözlükteyim,sözlüğün bir adabı var ve bu adaba göre konuşmalıyım,hadi bakalım" gibi son derece kuralcı ve samimiyetsiz bir tavır içinde olsun.arada bir iki espri yapsin, bir de sözlüğün diline uygun bir iki bir şey söylesin,huyumuza gitsin biz de sevinelim bunlar da sözlük okuyor falan diye bitsin gitsin.eee senin ne farkın kaldı orkun ışıtmak izleyicisinden?kategorileriniz farklı ama tip olarak aynısınız.belli kalıplar istiyorsunuz ve bunun kaçınılmaz sonucu olarak da yapaylık istiyorsunuz aslında,tekdüzelik istiyorsunuz.ulan ayşen gruda'ya bile laf ettiniz benzer sebeplerle daha ne diyeyim.hadi bartu dediğiniz gibi ergen olsun ayşen gruda'da mı ergen? değil. tahammülsüz olan sizsiniz.biraz kendine güvenen hafif şımarık biri gelse soru cevap etkinliğine hemen yok bunun cevapları biraz "şey" değil mi diye başlık açılıyor. şuvideonun 16. dakikasında cem abimizin dediği gibi istiyorsunuz ki özellikle ünlü insanlar götünde raptiye varmış gibi konuşsun. sürekli bir tevazu bir aman milleti kızdırmayayım modunda takılsın falan.çok sıkıcısınız aq. sizin yüzünüzden ben de buraya bu sıkıcı entry'yi giriyorum. sıkıcı herifler.
hesabın var mı? giriş yap