• çok kolay, bir mesajınıza bakar. *

başlık başa kalmış editi
  • ürkütmeden yaklaştıktan sonra ona en sevdiği şekerden tattırıp yolun geri kalanını görmesini sağlarsanız size yanaşacaktır ve yanınızdn gitmek istemeyecektir. bu kağıttan, taştan basit oyunlarla da olur, aşırı çılgınlıklarla da. devamında önünüzdeki kısa süreçte bir aşk doğabilir.
    başak erkeğini elde etmek için itaatkar olmaya lüzum yoktur. zaten sevdiklerine hizmet ederek, yardım ederek mutluluğu ve huzuru yakalayabilen başak erkeği, karşısındaki itaatkar düzeyden rahatsız olacaktır. aşık olduktan sonraysa bırakın o size itaat etsin.

bir de onu defalarca elde etmek vardır. defalarca kavga edip, barışıp, kavga ettikten sonra... bunun yollarını anlatmaktansa sebebini ortadan kaldırmak daha faydalı bir yol olacaktır. söz ve davranışlardaki makul tutarlılık düzeyi başak erkeğinin size bağlı kalmasını sağlayacaktır. aksi halde sabırtaşının dayanma katsayısına bağlı olarak geçen süre sonucunda öfkesine tanık olursunuz (bu öfke tavsiye edilmiyor). o rahatına (burada rahattan kasıt huzurdur), kendi içdüzenine düşkündür. sizinle her yere, her işe, her zaman vardır. çünkü gerektiğinde tersine dönmekte olan dünyayı toplayıp eski haline getirecek güce sahiptir. ama bunu denemeye ne gerek! güven ve makul tutarlılık bu işin anahtarı. delikten geçirin ve çevirin.
  • saygısını kazanarak ...
  • edemezsiniz. zira kendine aşıktır o.
  • onun ne düşündüğünü tahmin etmeye çalışmayarak, sadece severek başarılabilir.
  • (bkz: biçerdöver)
  • açıksözlülük, tutarlılık ve ince zeka sahibi olmanın en sağlam ve uzun vadeli sonuçları verdiği yollardır. beraber oturduğunuz masada, kimsenin farkında değilmiş gibi mesafeli duran ya da kimse umrunda değilmiş gibi cıvıyan başak burcu erkeği, sizi ortamın geri kalanından ayıracak bir cümlenizi duysun anında tüm ilgisi size yoğunlaşır. tabii dış görünüşün önemi vardır (açık sözlülüğün başak burcu erkeği için önemli olduğunu söylemiştik) çünkü masaya oturduğunda beğendiği kişiyi çoktan tespit etmiştir (manken gibi olmaya gerek yoktur sıradan olunmamaması yeter) ve o cümleyi duymak için konuşurken bile onu izlemektedir. ne asık suratlı ne cıvık durmak gerekir tam ortası bulunmalı (çünkü kendisi ya o uçtadır ya ötekinde ortayı bulmuş biri ilgisiini çeker). kendisinden bahsederken (mutlaka yapar) ilgili olmak bir artıdır, ama ağzınızı açıp çok hayran görünürseniz soğur. laf sokmayı sever, sakince ve sevecen bir ifadeyle inceden karşılık vermeye başladığınızda sizi hayatının kadını sanabilir.

bir de kısayol var: mutsuz ve içinden çıkamadığınız yardım gerektiren bir durumun içindeymişsiniz ama bunu kendinize itiraf edememişsiniz gibi davranın. yardımsever ve denyo başak burcu erkeği hemen atlayacaktır. (yalnız bunu hayatında bir kere yer daha önceden yapılmadığına emin olun) tabii bu yol, bi süre sonra gelişme göstermediğiniz takdirde sizi ve kendisini sorgulamaya başlamasına sebep olacak ya da gelişme gösterdiğinizde sizi yarattığını sanmasına yol açacaktır ve her iki durumu da kaldıramaz.

üstteki yöntemleri uygulamak yerine, kendisinin düşünme şeklini analiz edebilmenizi bekler herşeyden öte, yoksa böyle paragraflarca yazar ama size bi faydası olmaz...

edit: tutarlılığı siktiredin... şu idrak anında anlıyorum ki; eğer hem tutarlıysanız hem de başak burcu erkeği istiyorsanız ya eşcinsel ya travestisinizdir. tutarlı kadın diye bişey olmadığını kabullenelim başka çare yok. burdan tutarlı travestilere de sesleniyorum: "henüz kestirmediyseniz yol yakınken dönün, kadın öyle bişey değil!"
  • jilet gibi ütülediğiniz gömleklerin ve renklerine göre ayrıdığınız kıyafetlerin olduğu dolabınızı göstermek.
  • itaatkar olmanın ya da zor kadını oynamanın dahil olmadığı yollardır. karşısında sağlam karakter görmek ister, bişeyin itaatle değil içten gelerek yapılmasını sever aksi takdirde kıymeti olmaz. zor kadını oynarsanız, egosu kabarır "ben mi sana zorum, sen mi bana zorsun? zaten götüme benziyorsun" der gider...
  • şuana kadar yazılanların hepsine rahatlıkla tav olur, sadece başaklar için değil diğer erkekler içinde geçerlidir bu yazılar.
    kim ilaçlı gazoza karşı koyar, karşısında kıçını açmış birine, itaatkar bir kıza hele bir de yatakta çılgınlıklara açık birine...
hesabın var mı? giriş yap