en bi gercek sour

  • 6235
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 yıl önce

bir kızın ilk erkeği olmak

benimkini fena halde korkutmuştu bu durum. o kadar ileri gitmeyi planlamamıştık. olayın ertesinde ben ortadan kayboldum. sırf seviştik diye, ilk diye benle evlenmesi gerektiğini düşünmesinden korkmuştum. o yüzden de kaçtım. her zamanki mekanlarına,mekankarıma gitmez oldum. part time çalıştığım bir işim vardı. oraya gelmiş uzaktan beni seyretmiş ama yanıma gelip konuşmaya cesaret edememiş.

o da evlenmemiz gerektiğini falan düşünmüş. benim kaçmamı bir yandan rahatlatıcı bulmuş. olayın üstünden seneler geçtikten sonra konuştuk. başka bir şehre taşınmış, evlenmiş,8 sene evlilikten sonra çocuk sahibi olmuş. kilo almış, hafif beyazlamış saçlar. hala anımsadığım gibi neşeli. sen benden daha akıllıymışsın diyor. kaçarak doğrusunu yaptığımı düşünüyor.

çok şanslıydım ki beni önemseyen bir adamdı. unutmuyorum onu çok fazla gülerdi neşeliydi. o da beni unutmuyor. kızıp karnına yumruk atan başka bir kız olmamış. hala arada sırada konuşuyoruz. arada kızının fotoğraflarını gösteriyor hala birlikte gülüyoruz.

önemli olan insan olarak birbirinize değer vermek. saygı duymak. aradan on küsür sene geçmiş biz hala birbirimizin yüzüne sevgi ve saygı ile bakacak durumdayız. kimsede kötü niyet yok idi.

bir defasında bana ''dur desen dururdum'' dedi. bende gülümseyerek ''nerede durulacağını bilmiyordum ki'' dedim. o kadar saf salak çocuklardık. yirmili yaşların başındaydık.

devamını okuyayım »