• 'ağzını ss....sevsinler' denilecek kişidir.
  • bunu diyen karaktersizin böyle şey havaları yok mu hani; bak ben başkasına aşık oldum, daha yeni oldum ha, bi 15 dakka falan oluyo havaları. aklınca kendi vicdanını tatmin etmeler. bi iç hesaplaşma yaşadığında veya konunun tartışıldığı bi ortamda, ben aldatmam, çeker giderim havalarına bürünmeler falan. senin çekip gitmelerini yesinler lan. hani "kadınlar maymun gibidir, bir dalı tutmadan diğerini bırakmaz" diye bi söz var ya, bu sadece kadınlar için de geçerli değil. herkes için geçerli. hiçbir insan evladı zemin etüdünü yapıp, temeli atmadan başka kucaklara atlamaz. oh be hiç olmassa aldatmadan gitti diye sevinmeye gerek yok, zira bu konuşmayı yapmadan önce boynuzu geçirmiş sana zaten. hatta keşke bu zırvaları hiç duymasaymışsın. dolayısıyla benim asıl söylemek istediğim şey şu; ben başkasına aşık oldum diyerek çekip giden insan evladı karaktersizin en önde bayrak tutanıdır, homodur, kevvaşedir, papelcilerin yüz karasıdır. sizi mcıklar sizi.
  • aldatmaktır. zira aşık olmak için yakınlaşmak gerekir, e hayatınızda biri varken başkasına aşık olacak kadar yakınlaşıyorsanız aldatmışsınızdır. aşkı sadakatsizliğinize malzeme yapmayın, sinirlendirmeyin beni.

dürüstlükle de hiç alakası yoktur. öğlen kuşağı kadın programlarında "ben karımı dövdüm, bakın dürüstçe söylüyorum, ben yalanı sevmem" diyen erkekten farkı yoktur.
  • hani iyi bir dayağı hak eder filan derler bu kişiler için, bırakın dayağı suratına tükürmeye değmez.
    güle güle diyerek uğurlayın, erkek mi yok.
  • dürüstmüş,saygı duyulması gerekiyormuş,tebrik edilmeliymiş...böyle düşünen insanları gerçekten anlamıyorum.
    bu düşünceye sahip kişiler böyle birşeyle karşılaşmamışlar,yada karşısındakine hiçbirşey hissetmemiş.ciddi düşündüğünüz ve gelecek planları yaptığınız sevgiliniz ,bir gün karşınıza geçip "duygularımı bir kenara bırakıp ayrılma kararı alıyorum"deyip,size ayrıldıktan sonraki haftalarda nasılsın mesajları atmaya devam ediyorsa taaki siz 3 hafta sonra bütün sosyal medyada yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş resimleri görüp arayıp bu nedir diye sorduğunuzda ?
    "ben aşık oldum sen anlayamazsın"diyorsa bu insanı tebrik edemezsiniz.biranda yıldırım aşkı olacak değil ya.sonradan öğrendim ki benimle birlikteyken kızla yemeğe gidip anlaşmışlar.kızdan karşılık bulduğu ve planlarına daha uygun bir kız olduğu için onu seçmiş.sorduğun zaman "ben seni aldatmadım ,senden sonra başladı".bir tek kendi bu yalana inanıyordur herhalde.
    böyle birisine bela okur önünüze devam edersiniz...
  • siz hiç kalbinizden taşan sevgilinizin bir başka aşk için ağladığını gördünüz mü?

ben gördüm, bir kere.

çok ağlanırsa kör olunur mu? bilen vara yazsın bana, neyse.

bir aylık bir amerika tatili idi sadece. gözleri parlamıştı böyle bir imkan doğdu gitmeli miyim sence derken. hayatımda hiç kimseyi öyle yüreklendirmemiştim sanırım, kendim de dahil.

her şey bu tatille başladı, hayatımın bu kadar boka saracağı hiç aklıma gelmezdi, felaketlerin bir alıştırma dönemi olmalıydı bana göre, böylesi zalimlikti.

siz hiç alkolle arası iyi olmayan sevgilinizi zil zurna sarhoş bir bar köşesinde ağlarken buldunuz mu?

ben buldum, bir kere.

ıslak suratını omzuma gömüp "çok canım yanıyor" dedi. bende can kalmadı diyemedim.

ellerimi tutup "ben başkasına aşık oldum" dedi. ben bir daha sevemem diyemedim.

tüm renkler soldu, etraftaki tüm ışıklar söndü, ben karanlıktan korkuyordum ve elimi bir başkasına aşık bir adam tutuyordu. dramın dibi.

tekrar omzuma gömülüp hıçkırıklarla ağlarken "sana bunu nasıl yaparım, ama aşık oldum, nasıl yaparım" diye boğuk bir sesle nefesini gömleğimden içerilere kadar üflüyordu hırsla.

fıtı fıtı fıtı, çok duygusallaştım, tamam neyse, git ve mutlu ol dedim, evet ellerimle ittim onu, başta direndi sonra bir kelebek gibi süzüldü canını yediğim.

bazen aşk gider, anılar kalır. bazı sevgililer başkalarına aşık olabilir ve siz bir daha sevemeyebilirsiniz.

elimi tutabilirsiniz.
  • olabilir, insandır çok görmemek lazım, senin başına da gelebilir, kısmet değilmiş der yola devam edilir
  • aynı durumdan yaşamasını dilediğim insandır.

bunu insani bir durum olarak görmeyin lütfen. bu düpedüz kandırılmak, duygularla oynamaktır. siz birinden ayrılınca onun duyguları ve hayatı hemen düzelecek mi zannediyorsunuz. bu düpedüz kötülüktür. ortalama 60-80 yıl arası bir ömrümüz var. duygularımızı da böyle kullanacaksak yaşamayalım. siz "başkasına aşık oldum bay" diyebiliyorsanız üremek için sağa sola saldıran kedi köpekten farkınız yok demektir. onlar hiç olmazsa düşünemiyorlar. siz düşünün.
  • boyle gelsin canimi yesin dedigim sevgilidir.

olur oyle, siz yetememisinizdir.
hesabın var mı? giriş yap