1068 entry daha
  • şu an ps4’e bu oyunu indiriyorum, oynanabilir hale geldi, oyuna girdim ve hikaye modunun başlangıcı olduğunu düşündüğüm bir halde buldum kendimi.

aman tanrım! bu nasıl bir oyun böyle, grafikler ve hikaye anlatımı mükemmel ötesi, oyun içi aksiyonlar hatasız, oynanış ise yorum yapamayacak kadar konsol acemisi olduğum için bana göre kolay değil ama zamanla kotarırım işi.

oyunun kalanı ne getirir bilmiyorum ama daha önce oynadığım fps oyunlarında hikayesi bu kadar etkileyici bir girişe sahip oyun görmedim.
  • multiplayer modundaki hilelicilerden gına gelmiştir. şerefsiz ea neden bu hile işine çözüm bulamaz anlamıyorum. nasıl bu kadar çok hile olabilir her girdiğim oyunda dedim ve google'a çok basitçe "bf1 cheats" yazdım. şerefsiz kansız oç hilecilerin forumu bile varmış ve açılan başlıklar şöyle ''daha fazla hasar veren mermi hilesi, otomatik tanka binme hilesi var mı?'' gibi gibi.

geçen girdim oyuna bir baktım karşı taraftaki bir orrrrospu çocuğu görünmez oldum sadece silahı gözüküyor ve otomatik hs atıyor. yuh dedim amk hani ancak bu kadar göze sokulur bir hile. ayar oldum adamı report edeyim dedim. report edebilmek için de origin launcher'ını açıyorsun da oradan add friend diyorsun adamın bok gibi karmaşık nick'ini giriyorsun sonra report a tıklayıp cheat diyorsun bilmemne. e be amk çocu ea ancak bu kadar uğraştırıcı ve zor bir sistem yapabilirdin. bak cs go'ya ne güzel çözmüş oyun içerisinde. neyse, hilecilerin ta amına koyayım iki gramlık oyun zevkimizi piç eden loser orospu çocukları.
  • gayet keyifli oyundur. tabii dualshock ile oynamaya ne kadar alışırsam alışayım kapasitem belli oldugu için genelde sniper alıp bir yerlere sotelenerek takılıyorum ya da haritaya göre destek ekibi ya da taaruz sınıfından shotgun alıp yakımesafenin oldugu haritalarda güzel skorlar alabiliyorum.
226 entry daha
hesabın var mı? giriş yap