• cumartesi gecesi vikings'ten travis fimmel'i gördüğüm mekan. alkolün etkisiyle emin olamamıştım ama ertesi gün baylo'nun instagram hesabında fotoğrafı görünce oha dedim. ciddi ciddi adamla aynı mekanda takılmışız :)
  • tek kelimeyle abaza yuvası! sarkıntılığın artık sapıklık noktasına ulaştığına burada tanıklık edebilirsiniz.
  • yıllar sonra gitme gafletinde bulunduk, tipler vs leş
  • monocle'ın ilgisine mazhar olmuş minik mekan..
  • pera thai'nin karşı sırasında şarküteri ve peynir çeşitlerinden oluşan karışık şarküteri tabağı, zeytinyağı kalitesi, lezzetli ekmekleri ve loş ışıklandırmasıyla hoş akşam yemeği durağı.
    meraklısına; kitle ve fiyatlar nişantaşı ayarı.
  • dun aksam gitme gafletinde bulundugumuz mekan. oncelikle kapidan iceri girip rezervasyonumuz olan masaya varana kadar yanimdaki arkadasimla ikimizi kesmedik orta yasli adam kalmadi! ayrica son derece kisitli ve sacma sapan bir yemek menusu var ve mekan duduk kadar, ufacicik! tam piyasa ortami, yani insanlar sadece ben bayloya gittim demek icin ordalar kanisindayim zira ben baska begenilecek bir sey goremedim.
  • hahaha vikins'ten travis fimmel buradaydı geçen hafta sonu. sarhoşluktan burnumun dibini göremediğim için kendisini es geçtim.

bu arada travis'e şaşırmış herkes ama, özellikle hafta içleri, çok kalabalık değilken mekan, birçok türk ünlü zaten burada. travis farklı ama di mi, isveç(!)li adam :)
  • şişhanede akşam yemeğini, rakısını bitirenlerin aftera geldiği mekan.

metrobüs şeklinde eğlenmek dans etmek nasıl görmek isterseniz baylo’ya gelin.

biz kapıdaki sıradan, mekan sahibini tanıyan arkadaşım sayesinde kurtulduk. dışarıda sıra, içeride keşmekeş valla çok garip. insanlar herhalde sürü psikolojisi ile buraya geliyor biz de gidelim şeklinde. sonra da bu kadar geldik bari içeri girelim diye bu mahşeri kalabalık arasına dalıyorlar. yoksa herkesle yapışık şekilde dans etmek ne kadar iyi ne kadar kötü kestiremedim.

tek tuvalet var ve tuvalete gitmek baya zahmetli. ortam karışık, her telden insan var farklı farklı kişilerle tanışabilirsiniz. müzikler ve dj gayet iyiydi.

bahsettiklerimi göze alarak bu farklı deneyimin yaşanması gerektiğini düşünüyorum.
  • müzik seçimleri berbat olan mekan. dj büyük ihtimal ezhel fan, neredeyse ais ezhel dönemini bile çalacaklardı da, “yok kanka saçmalamayın” diyen bir arkadaşları ortaya çıktı da vazgeçirdi.

sonra o müzik geçişleri. 20 saniye şarkıyı koklatıp sonra birden değiştirmek dj’liğin kitabına sığar mı? ve ezhel-sakatat çalarken birden daddy yankee-gasolina şarkısına geçilen bir müzik akışı vardı. ankaralı namık ve nto olan spotify listemde bile bu kadar sert geçişleri göremezsiniz.

dibinde soho house var bu mekanın. etrafınızda soho house üyeliği olan birini bulundurun da öyle gidin bu mekana. bu mekana dayanamayıp çıkar güzelinden gönül eğlendirirsiniz soho house’da. en azından ben öyle yaptım.
  • müdavimi olduğumuz mekan
hesabın var mı? giriş yap