• zannımca arkadaşın asıl problemi evden çıkınca başlayacak. hangi muhitte yaşayacaksa o muhitin gerçek delikanlı büyükleri bu arkadaşın iki günde eline verir. tanık olmayı isterim doğrusu.
  • annem edward scissorhands'e benzetiyo
  • bekliyorum bugün yarın kesin vuracak birini, kimseyi vuramazsa kendini vuracak. süper bir adam ilgiyle izliyoruz...
  • dün akşam annem vasıtası ile denk geldiğim kavgada
    -burdan basarım tetiğe öbür adamın kafasından çıkar mermi
    gibisinden bişey söyleyen miroğlu tadında bir arkadaş sinirlenince titredi bi de artistlik midir hasta mıdır nedir anlamıyordum ki annem imdadıma yetişip herşeyi anlattı rahatladım.
  • kasım kasım kasılırken bir sinir krizi sonucu acilen hastaneye kaldırılan kişi..
    sedyedeki duruşu bile sertti,helal olsun diyorum burdan.*
  • mümkünse kendisine özel bir "biri beni gözetliyor" yapilmasini istedigim adam.
  • (bkz: baba)
  • seyirciler ugur taraftarlari ve karsitlari olarak ikiye bolundugunden,bbg 4'un reyting canavari oldugu icin ne yaparsa yapsin, ne derse desin, ne kadar hastalanirsa hastalansin asla diskalifiye edilmeyecek olan yarismaci.
  • bulaşık yıkarken bile ceketini çıkartmayan istikrar timsali büyük insan. sonuna kadar arkasındayım vur desin vururum öl desin ölürüm...
  • ilk günlerde bu nasıl bi tiptir ne özelliği vardırki bunu yarışmaya almışlar diye düşündüğüm ve cevabı birkaç gün içinde 'hımmm demekki kavga çıkarıp ona buna saldırmakmış bunun özelliği' diye kendi kendime verdiğim bbg yarışmacısı
hesabın var mı? giriş yap