• 2009 da sel felaketinde 31 kişi öldü bu şehirde .
    en azından ölenlere saygısızlık yapmasak algı kasarak. diriye saygıyı çoktan geçtik zaten.
  • bu karar için daha erken 1 seneleri daha dolmadi 1 sene icinde yapacaklari sey önemli su ana kadar ulasim sorununu cozmeye calisiyorlardi metrobus hatlarina yenilerini eklemek seferleri arttirmak bir diğer calismalari ayrica belli yerlere 24 saatlik ulaşım metrobusu de getirdiler istanbul icin
  • nicki arjantin mafyası olan atmık troll, 20 sene peşkeşle üst yapı ile ilgilenip cebini dolduran yöneticilere soracaksın bunu.
  • anasına bacısına küfredilince zevke gelen mezhebi aşırı geniş troll beyanı.
  • 8 sene ankara'da yaşadım. melih gökçek'in iğrenç ötesi yönetimine rağmen bir tane ankaralının kardan şikayet ettiğini görmedim. sallamayalım.
  • chp liler kimin aklı başında olduğunu bilir, peygamber dediklerine yarın terörist diyecek kadar şerefsiz değiller.

onlar için terörist sen peygamber diye götünü yalarken de teröristi.
  • insan ankaraya laf atarken utanır.
    sen arabana kış lastiği alma araba kullanmayı bilme sonra konuş.

bu gözler ankarada neredeyse düz sayılacak eskişehir yolunun kalan arabalarla kitlendiğini gördü sen neden bahsediyorsun yavşak.

ankara halkı yaptığı seçimden çok memnun keşke geçen seferki hırsıza o esnada dur deseydik diyorlar.

istanbul da emin ol bir şey demiyor. hiç bir şey yapmasa da rantı durduruyor o bile yeter.
  • ben engeli basmışım çomara. o yüzden göremiyorum içeriği. ne diyo çomar?

edit: said kotan, seni unutmuşum aslanım. hemen engelliyorum.
  • 3 gündür yağan yağmuru durdurmayan imamoğluna desteğimi şu an itibarıyla çekiyorum. ya da ey imamoğlu sana bir gün daha mühlet. eğer başkansan bu yağmuru durdur. durduramıyorsan bırak ibb meclisindeki yiğitler durdursun. engel olmakta üstlerine yok.
  • bı mal beyanı daha
hesabın var mı? giriş yap