• henüz on ya$indayken bizleri la luna $arkisiyla duvarlara tirmandirarak kendine a$ik ettiren popçu hatundur. severdim.hala da severim.popun cilkinin çikmadigi dönemlere ait zarif bi tarzi vardi.
  • bendeki ses hafızasını tetiklemiştir gece gece.
    yan dairedeki kişi, ıslıkla la luna şarkısını çaldığı için, dinleyesim geldi :)
    bu sayede de şarkıyı söyleyenin kim olduğunu öğrendim.
    insan 6 yaşında dinlediği şarkıyı 25 sene sonra nasıl hatırlar be!
    demek beynimize neler neler zikrediliyor da farkında değiliz.

ayrıca belinda carlisle, nicole kidman arasında şaşırtıcı bir benzerlik de gözümden kaçmadı.
  • 80'ler playlisti yaparken en az 5 şarkısını kullanabileceğiniz, ses tonu kendine aşık edebilen şarkıcı.

an itibariyle beyaz'ın yılışıktan ciddi, sırıtkan hallerine maruz kalmaktadır.
  • bu kadının yaşlanıyor olması yaşamın ne kadar acımasız olduğunun en büyük kanıtlarından biridir.
  • arka arkaya şarkılarını dinliyorum, dinledikçe yaşım küçülüyor ve sıcak iklimlere göç ediyorum. ne güzel bir sound yakalamış o dönem bu besteleri yapanlar.
  • cocukken la luna klibini izlemis ve nedense cok sevmistim. cocuk alimla yataga girip, saclarimi bir saga, bir sola oynatip, kendimce belinda carlise olurdum.

bazen saclarimi kisa süreligine kizila boyayip, ardinda da yataga girip saclarimi bir saga, bir sola savurmak istiyorum.

sanirim büyümüs olsam bile, icimde hala cocuk olan bir kisim büyümüyor.
  • dün akşamki konserinde,1 saat sonra sonra sarıyer'deki evine geçip çocuklarının üzerini örtüp sonra bulaşığa girecek izlenimi veren bir kıyafetine rağmen eskimeyen sesi ve tatlı gülüşü herkese fazlasıyla yetmiş kızıl teyzemiz.
  • playboyun agustos 2001 sayisina ciplak pozlar vererek beni hayretlere düsrümüstür. hemde bu pozlari verdiginde 42 yasinda olmasi ve 42 yasina ragmen hala tashhh gibi olmasida ayrica takdire sayan bir durumdur.
  • gece gece hortlamasıyla şu şarkısını akla getirmiştir circle in the sand
  • çok değerli bir sanatçı… circle in the sand şarkısını unutamam. çok da güzel gezmiş güney doğu anadolu'yu. kral hareket!
hesabın var mı? giriş yap