şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mahallemiz esmer isimli sanat eserini bize kazandıran inanılmaz trapper.

  mahallemiz esmer
 • klibini ilk görünce geriye sarıp bir kaç kez dinledim sonra bir baktım klibi arkadaşım çekmiş, klip ve sound olarak gerçekten güzel iş, memleketlim olması da ayrı bir şuku meselesi
 • güzelbahçe'de çekilmiş bir klibi var. bir de o hennessy çoktan içilmiş içinde bilimum çay, kola koyulmuş öyle ateş edilmiştir umarım.
 • "yeşiliniz benim burda beş para etmez!"

  sözüyle benden geçer not almış şarkıdır. ayrıca hennessy'lere yazık olmuştur.
 • anladın mı mahallemiz esmer nigga derken izmir'in güneşinde bronzlaşanlardan bahseden güzelbahçe bebosu
 • fazla pos kesmesine rağmen çok ateşli bir şarkı yapmış kişi.

  yalnız şöyle bir şey var. biraz samimiyet gerekiyor. umarım role kendini fazla kaptırmamıştır. güzelbahçede mahallem esmer diye dolaşınca pek samimi gelmiyor kanka çünkü. villada klip çekip mahallemi rich edip tamamlarım işimi falan xd kolejlerde okumuş adamlarsınız, gettodan gelip başardım fikrinden başka satacak şeyler bulabilirsiniz. bırakın onu gerçek esmerler yapsın, beyaz türkler değil.

  bi de o bahçedeki ortam çok komik. 70lerdeki ülkücülerin komando kampları gibi. bu numaralar çok eski ya geçin artık bunları. salaklara hitap ederseniz sonunda salak olursunuz. bence fero da iş var, bu ergen triplerine gerek yok.

  ha çıkar cono mahallesinde yaşarsın bu klibi çekersin o zaman eyvallah. tamam kurguya da yer var da, o kurgu seviyesi bu değil. bu kötü kurgu. poz. dünyanın geri kalanında da bu kadar leş senaryolar kalmadı.

  neyse hıdıdı hıdıdı stili oldu
  şarkı baya iyi klip kötü
  peace out bro
 • mahallemiz esmer'in hızlı çıkışından sonra, yeni şarkısı ile türkçe rapteki yerini iyice sağlamlaştıracak olan 2018'in en başarılı rapcisi.
 • mahallemiz esmer ulan, bi boku da beğenin. "mahallemiz esmer" adlı eseri çok güzel olmuş rapçidir. ilk dinleyişimde tarzla taşak geçiyor sandım, sonra ciddi olduğunu farkettim, yine de güzel. bu arada kendileriyle spotify sayesinde tanıştım.
 • umarım ileride yüzümüzü kara çıkarır ama yılanları, yarasaları üzerinde gezdirdiği klibi görsel olarak güzel olsa da klibin geçtiği parçası hiçbir vaat içermeyen rapçi. muadillerinden daha beter sözler, kafiyeler, auto-tune'lar... biri de yazmış yorum olarak "pit-bull değil kangal". ovvv muhteşem bir anadolu kucaklaşması. * envai çeşit viskiyi dökerek-en klas yabancı arabalara binerek neyin yerelliği, komik olmayın.
 • ilk iş klipler için yeni birileriyle anlaşması gereken nigga. yönetmen kimse kafası çok karışmış, sinematik kılıklı amatör bölümler baya şarkıdan uzaklaştırdı beni. oysa bak geceler'e öylemi, klibi ayrı izle müziği ayrı izle geri al kombo yap bi daha izle... olacak olacak bu adam ilerde öyle işler yapar ki açar buna güler. devam kanka.