• kayseri.

30 seneden sonrası sıkıntı.
  • komple türkiye her zaman sıkıcı.
  • nereyi yazarsanız yazın, memleketi o şehir olanlar tarafından eksilenecek olduğunuz başlıktır.
  • manisanin demirci adında sikimsonik bir ilcesi...işin kötü olan tarafı hala orada yaşıyorum..
    vallahi ben muglayi ozledim...
  • istanbul tabii ki.
    hala kendimi kurtardigima sukrediyorum.
  • ısparta.
    tren garına inen ağaçlı yolun hep denize iniyor hissi ve hayal kırıklıkları. amk şehri bitirdin beni.
  • ısparta. üstelik gidemiyorsunuz ve haliyle "161817 sene sonrasında sıkıcı" dediğinizde bile size allah affetsin patates kafalı abiler ve teyzeler "netcen gidiverip buralardan bulak sana birini evleniveriver" diyor. gul dükkanları size artık "pembeyiz biz aha bu dükkanda ki dayıda yan dükkanda ki dayıda pembe ihihi tatlis " diyor. o kocaman belediye otobüsü "önde bekleme yapma arkaya gec oyle daha guzel salliyorum hepinizi frenimle nihahaha" diyor. evet isparta.
  • (bkz: adıyaman)
  • kayseri ulan. yaşıyorum hâlâ. resmen yaşam enerjimi sömürüyor hemen her gün. ve hâlâ neden bırakıp gitme cesaretim yok tek bir fikrim yok. vazgeçme cesareti bulaşıcı bir şeyse sürtünebilirim. ilk kez bu kadar korkak hissediyorum.
  • eğer başıma bir şey gelmeyecekse trabzon diye yanıtlamak istediğim hede.
    insanlar hep mi atarlı,her zaman mı sinirli olur? bi şehirde sürekli yağmur yağıyorsa o şehir gridir,işte bu yüzden insanlar hep negatif ve sinirlidir.
    tam 4 yıl yaşadıktan sonra iş için yolum düştü trabzon'a. arkadaşımla dolmuşa bindik ve nov otele geçiyoruz. birisi "garda inecek var"dedikten sonra bi patırtı koptu. herkes birbirine giydirmeye başladı ki ne olduğunu anlayamadık.
    ben alışkın olsam da arkadaşım "aa,neden kavga ediyorlar ki?gayet medeni bir şekilde konuşamaz mısınız diyim mi?" der demez kürekle vurdum ağzına,sus olum sus ağzımıza sıçarlar dedim.
    ne gereksiz,ne saçma aniden parlamalar sinirlenmeler.. her yerin kralı benim dayısı benim tavırları..
    krosu ve apaçisi olmasa aslında güzel memleket de..
hesabın var mı? giriş yap