• daha çok bilim dünyasının hasan cihat örter'i gibi duran kişi.
  • adamı eleştirecektim ama eğitim durumunu kontrol ettiğimde benden daha iyi olduğunu gördüm. muhtemelen bende daha çok kazanıp daha iyi durumda yaşıyordur. o yüzden ben diyecek bir şey bulamadım
  • oytun'dan sonra kapattım demek isterdim ama oytun'u duyunca açmadım bile.
  • acilen psikolojik yardım alması gereken, gerçeklikten kopmuş birisinin sözüdür. twin peaks karakteri gibi yemin ederim.
  • maşallah dediğimiz iki gün yaşamıyor amk!
    (bkz: aha bu da kafayı yedi lan)
  • oytun kardeşimizin zekâsına diyecek bir şey yok. ona bir abisi olarak daha az konuşmasını tavsiye ederim. özellikle kovit 19 pandemisinin başlangıcında genetik sebeplerle bu hastalığın türkiye’yi etkilemeyeceğini söylemesi bu kadar medyatik birisi için, gayri etik, gayri ahlaki bir söylemdi. büyük lokma ye, büyük laf konuşma kardeşim. ben olsam o zamandan sonra 40-50 yıl ortalıkta görünmezdim.
    elon musk bir bilim adamı değil ama zeki adamdır. ticari bir dehadır. yine ben oytun kardeşimin yerinde olsam mukayese edileceğim kişinin elon musk olmasını asla istemezdim.
    diyorum ya 10 düşün bir konuş.
    gayri sen bilin gardaş…
  • bu adam ekşiye ders olur umarım.

ekşiciler, isimlerinin önünde doç. veya prof. takıları var diye pek çok insana tapmaya belli malum.
  • akademik dünya’nın ajdar’ı konuşmuş gene, konuş ajdar sen de bu ülkenin bi rengisin...
  • boş insan beyanı .

ülkemizin neden bu halde olduğu anlaşıldı . bizim musk tuzlu suyla gargara yapın diyen biri.

bir de 40 yaşında seksen yaşındaki prof un yaptığını yaptım demiş. bir kişi bana bu adamın ne yaptığını ne bulduğunu dünyada nasıl bir karşılığı olduğunu söyleyebilir mi ?

şarap mi lan bu seksen yıllık olan daha iyi olacak diye birşey mi var . allahım bu insan ülkede zeki diye nitelendiriyor...

ölmüsüz ağlayan olmadığı gibi ölduğümüzü anlayan bile yok.
  • (bkz: ama kafamız nasıl güzel)" de ki ayakkabısız dışarıya mal aramaya çıkan malın açıklamaları olabilir.
hesabın var mı? giriş yap