• benekli ayhan olarak bilinen şahsın ısparta'da bir grup tarafından feci şekilde dövüldüğü bir görüntü dolaşıyor

https://x.com/…452468?s=46&t=e2uuh04p_2wilo0vvcgpsa
  • adettendir (bkz: benekli ayhan kim amk)
  • la ne dövdüler gardaaş.
  • bir kavga da teke tek olsun be kardeşim.memleketin kahpesi meşhur oldu net.
  • olaydan bağımsız, ulan dayak atmanın da bir ahlakı, kuralı, nizamı var. herif yere düştükten sonra arkadan kafasına yumruk atmak nedir lan? gerçi niye olması gerekeni yazıyorsam... zaten yukarıda söylediğim maddeler arasında 1 tanesine bile sahip olan insan sayısı çok çok az kalmıştır.
  • uyuşturucu içirmek ne lan mı ne öyle bişiy duydum videoda. herhalde birine öyle bir teklifte bulundu bunlarda bir mekanın adamları olabilir velhasıl dayak yemiş ama o sonraki darbe bayağı riskli bi darbe kendisi için. ölmüş bile olabilir.
  • sarhoş adama, iki kişi dalan zırtoların
    olduğu video. 'kadınlara uyuşturucu içirmek ne demek' diye bir şey söylüyor. sanane amk rızaları varsa.

edit: valilik açıklaması yani kadınlar benekli ayhan ile beraberler, eğlenmeye çıkmışlar. ne içiyorlarsa içsinler size ne. resmen kompleks yapıp adama saldırmışlar.
  • türk erkeklerinin sırtlan sürüsü birer korkak olduğunu gözler önüne seren milyonuncu vaka. bir kişiye onlarca kişi saldırır, güçleri yetmezse sopalarla dalarlar. şempanzeden ne farkları var ben çözemedim.

not: kürt oldugumu düşünenler olmuş. değilim. türk erkeği tabiri türkiye içinde yaşayan tüm erkekleri kapsıyor. kürdü de lazı da.
  • siyahlinin adam oldurmeye tesebbusten yargilanmasi lazim. yerdeki adama oyle vurulmaz.
  • kavgada karşı tarafa üstünlük kuran tarafın o anki adrenalinle karşı tarafı etkisiz hale getirdikten sonra öldürme içgüdüsü ile devam etmesi gerçekten çok tehlikeli. adamı dövmüşsünüz tadında bırakın. zaten hali kalmamış. hala devam ediyorsunuz. kontrolsüz güç haklı dahi olsan seni haksız yapacak sonuçlar doğurur.
hesabın var mı? giriş yap