• izzet çapa'nın çapamag tv adli youtube kanalında sacit aslan'la yaptığı sohbet programı. pazartesi-perşembe 18.00'de yayınlanıyor.
    kafamı dağıtmak istediğim zamanda popüler kültürü sacit aslan'dan dinliyorum. o yüzden benim için tadına doyulmaz bir program.
    fakat daha henüz youtuber olmayı pek çözememiş gibiler program ekibi olarak. editing'te hala sorunlar var ve programın süresi her bölüm değişiyor. bir de ekiple biraz sorun yaşanıyor gibi bunu izleyiciye pek yansıtmasalar daha iyi, sohbet bölünüyor. her şey gayet güzel, devamını bekliyoruz.
  • yeni nesil izleme alışkanlığı youtube'da çok eski kafalı iş yapıyorlar ve eski kafalı bir format... biraz yardım almaları, biraz daha farklı şeyler yapmaları gerektiğini düşünüyorum. öneriler verilebilir elbette ancak burada kafanın "yaaa ünlü insanlar çıkıyor oturun izleyin işte!" denirse pek olmaz yani...
  • erol köse'nin konuk olduğu program fena başladı, ilk dakikasından itibaren ağzım açık izliyorum, aman allllah!

link burada!
  • fatih altaylı ve erol köse'nin konuk olduğu programları izledim gayet güzeldi.

sacit aslan'ın yorumları efsane.

erol köse'nin geçmişten günümüze yorumları çok yerinde. sanat dünyasını merak edenler oturup izleyebilir.

izzet çapa ile sacit aslan'ın 5-10 dakikada bir sigara yaktığı, yerine göre küfürlü, komik ve eğlenceli program.

izleyin derim.
  • bazı muhabbetleri biraz fazla bel altı bulsam da gayet eğlenerek izliyordum. kafa dağıtıyordu. fakat son 5-6 bölümdür yeni bir şeyler ekleme çabalarını yersiz buluyorum. sazlı sözlü şarkılı ibo şov kılıklı bir şeye evriliyor gittikçe. son bölüm açık havada yayın yapmışlar, arkadan gelen şehir gürültüsü falan hiç çekilmiyor.

ne güzel mekanınız var hocam dekoru düzeni şahane. açık hava, saz söz macera aramasanız keşke. 45-50 dakika kendi aranızda gündem yorumladığınız, geyik çevirdiğiniz, sivri ve sansürsuz yayınlar gayet güzel. bozmayın naçizane tavsiyem.
  • ilk bölümünden itibaren takip etmekte olduğum program. youtube üzerinden yayınlanıyor olması rtük etkisi gibi kaygıların olmaması sebebiyle gayet samimi akıcı bulduğum program. kıyasladığınızda tv ekranında ki programların ne kadar yavan olduğunu farkediyorsunuz. kafalarına göre davranıyorlar istedikleri gibi konuşuyorlar gayette iyi yapıyorlar. gündemde ki olaylardan, bazen maksim'den medyadan, köşe yazarlarından, magazinden, anılarından siyasete kadar bir çok konuda ilgi çekici sohbetler mevcut. sacit aslan'ı, izzet çapa'nın enerjisini, yasemin kutsi'yi , metin yazarını , ve burak'ın şen kahkahalarını seviyorum. umarım bu çizgide devam eder.
  • izzet çapa ile sacit aslan ın anlaşmazlıkları yüzünden devamı gelmeyen program.
  • tekrar tekrar izlemekten büyük keyif aldığım bir program. büyük bir çoğunluk ısrarla program tekrar çekilsin istiyor sayın izzet çapa ve sayın sacit aslan. kendileri bu konuda henüz bir adım atmış değiller. aralarındaki kırgınlığın geçtiğini instagram paylaşım beğeni ve yorumlarından anlıyoruz. cem yılmaz’dan daha çok gülüyorum size ne zaman canım sıkkın olsa açar izlerim. lütfen tekrar bir araya gelin abiler.
  • kesinlikle şu dönemde tekrar başlasa dedigimdir
hesabın var mı? giriş yap