• her gördüğümde kendisini izlemekten keyif alıyorum. gerçekten güzel bir kadın. bazen çocuksu ve tatlı, bazen de etkileyici olabiliyor. sadece yüz hatları değil, fiziği de düzgün ve güzel. fazla beğeniyorum sanırım.
  • yıldız teknik üniversitesinin kendisine verdiği yılın yıldızları ödülünü istanbul üniversitesi öğrencilerinin onurlu mücadelesine adayan güzel ruhlu insan.
  • başrolünde oynadığı dizinin setinde sigortasız, güvencesiz bir gencin iş kazası ile ölümüne doğru düzgün ilgi göstermeyip, toplum bazında genel haklılık gören öğrencilerin yemek eylemine vurgu yapmasını pek samimi bulmadım.

kötü mü yaptı? elbette hayır ama matematik dersi dururken beden eğitimi dersinden tam not ile geçmiş gibi oldu. halbuki biraz uğraşsalar, ses verseler bu cinayetin ardından set işçilerinin çalışma koşullarının düzeltilmesi için kıvılcım olabilirdi.
  • sevemedim bu kadını, takdir ediyor muyum?

youtubede konuştuk
  • kötü değil çok kötü oyuncu. en son yer aldığı muhteşem yüzyıl kösemi izledim. canımdan can gittiydi izlerken. ahmet öldü diyorlar suratında kekremsi bir sey yiyen vedat milor ifadesi, ahmet yaşıyor diyorlar eh hadi yaşasın kerata ifadesi, ne biliyim yani birisi bu arkadaşımıza demiş ki üzgün smiley gibi ağzını tersine büz çok üzünçlü oluyor o da hep öyle yapıyor. bu kadar meshur olmasını güzel bir hanımefendi olmasına bir de bihter rolüne bağlıyorum. iyi bir insan mıdır kötü bir insan mıdır bilmem, beni de
    ilgilendirmez ama beren saat izlemek
    zaman kaybıdır benim için. kösemi de çok kötü oynadı mahvetti canım dizimi bir gıcık kaptım oradan zaten. ha hakkını yemeyeyim mehmet'in öldüğü sahnede iyi gibiydi bir tek.
  • aşırı derecede pohpohlandığını düşünüyorum.
  • dün akşam kendisini rüyamda gördüğüm, yüzü güzel, vücudu oldukça hasta görünen kadın. rüyada bile gözleri o kadar güzeldi ki, ben bile rüyada büyülendim, bu vasat oyunculukla popüler yapımlara girmesine şaşmamalı.

rüyada sabah saatlerinde sakin bir kafedeyim, kalabalık değil diye bir bakıyorum beren saat de geliyor. yanına gidiyorum, atiye'de çok iyiydin, başarıların daim olsun yalakalığı yapıyorum. *

ne yiyeceksin diyorum, dudaklarını çizgi yapıp gülerek "salata yerim,hihi" diyor. boşa böyle anoreksiya kalmamış, kahvaltı da salata mı yenir la diyorum içimden.

kendisine oyunculuk eğitimi falan al tavsiyesi vermeyeceğim, çünkü yapımcı ya da yönetmen değilim, bana ne! isteyen izler, isteyen izlemez. demek izleniyor ki hala iyi yapımlarda yer alıyor, iki yüzlülüğe gerek yok.

beren saat tam bir güzelle taş taşırım, çirkinle bal yemem örneğidir, hayatın tüm alanlarında geçerli bir mottoyu tokat gibi yüzümüze çarpan bir kadındır. bazıları şanslı doğar.
  • ne kadar linçe uğruyor bu kadın.herkes gibi olmadığı için mi zorunuza gidiyor?o da instagram manyaklarından,zırt pırt kendini teşhir eden,görgüsüzlüğünü bas bas bağıran dallamalardan mı olsaydı?? değil işte farklı,anlayın artık,rahat bırakın
  • beren saat'i severim. oyunculuğu hakkında da kesin söz söyleyecek sinema, tiyatro ya da oyunculuk bilgim yok.

ancak kendisini beğenmeyenlerin bir de uğur yücel'le baş rolü paylaştığı benim dünyam filmini izlemelerini öneririm.

çünkü kendisi sadece bihtervari roller üstlenmiyor.

edit: bir üstümdeki yazara tam da aynı anda diye mesaj gönderecektim ama mesaj gönderilemiyor. kendisinin entry'sini göremeden yazmıştım. bu da burada dursun :)
  • sürekli güzel, arzu uyandıran, zengin ve elit bir duruşu olduğu için o teklifleri alması çok doğal balımın (kalp)
hesabın var mı? giriş yap