• oyun videoları yayınlayan yutubçu bir arkadaş. skyrim modlarını bir kadın sesinden dinlemek garip önce gelse de anlatımı başarılı. böyle insanların desteklenmesi gerekir diye düşünüyorum. sözlük torrent kullanabilen kıza takılmışken, oyunlara mod yükleyebilen kız olarak çıtayı yükseltmiş. takip etmek isteyenler için youtube kanalı
  • youtube'da çok iyi bir iş çıkardığını düşündüğüm turkish gamer chick.

güzel ses rengi, düzgün türkçesi, oynadığı oyunun hızı el verdikçe ingilizce'den simultane tercümeler vs. her şey gayet iyi, ne diyeyim. ayrıca oyun oynama konusunda da yetenekli.
  • düzgün türkçesi ile eğlenceli vidyolar çeken birisi. şimdi birkaç tanesine hızlıca göz attım.
    (bkz: sana puanım dokuz kankam)
  • videolarını izlerken fallout 3'ün ne kadar harika bir oyun olduğunu bana tekrar hatırlatan şahıs. o şehrin ortasındaki nuke'a tapanlar falan. yaşasın post-apocalyptic oyunlar. new vegas oyunundaki davetiyeye kanıp eski kumarhaneye girmemesini tavsiye ederim. (bkz: bu da böyle bir anımdır)
  • youtube'da the binding of isaac gameplay'i tararken karşıma çıkan gamer. oldukça eğlenceli bir sunuş tarzı olduğunu söylemeliyim.

oyunda karşısına fluffy bir şey çıktığında "ayy bunlar çok sivimliiii, tipee baaak", örümcek çıkınca ise "ıyy örümceeek" tepkisi, oyun oynarken ilgisiz kalan sevgilinin "ben de oynucam" müdahalelerini anımsatmış, güldürmüştür.

abone olduk bakalım. çoğalarak sürsün.
  • ...
  • ne oyundan anlarım, ne bugüne kadar vlogger takip etmişliğim vardır. sözlükte ismini gördüm de ne anlatıyor bu kız diye bakayım dedim, "papers, please" diye varlığından dahi haberdar olmadığım bir oyunu anlatışını dinliyorum yaklaşık 2 buçuk saattir aralıksız. videoya baktığım da yok, işime gücüme bakıyorum. ama bu kadar sevimli konuşan hatuna hasret kalmışız demek ki milletçe. konuştukça da masal gibi geldi namıssız, göz kapaklarım ağırlaştı...

şş roman falan okusana kızım dinleyek?
  • hakikatten başlıkta önceden bahsedildiği gibi insanın dinledikçe dinleyesi geliyor.
    çok sürükleyici bir ses tonu var, farklı tonları iyi veriyor, vurguları net.
    çizgi film seslendirmesi falan yapmak için stüdyoya başvursa da biz de normal dinlesek.
    flapjack ya da adventure time ayarı bir çizgi filmde çok sarar.
  • fallout 3 ü bitirmiş kızdır. fallout lan boru mu?

sesi, tonlaması, oyunu aktarışı muhteşem. çıtayı çok yükseltti vesselam, candır <3
  • oyunculuğu kadar arkadaşlığı da çok keyifli bir insan. oyun oynamak dışında eskiden anime izler manga okurdu ama artık ilgileniyor mu bilmem.
hesabın var mı? giriş yap