şükela:  tümü | bugün
  • biraz önce orta sahada rakipten kaptığı topu fişek hızıyla sürüp kaleciyi de çalımlayarak golünü yazdı. 22 yaşında, patlama yapmak için çok da geç bir yaş değil.
  • alanyasporun parlatıp türk futbol piyasasına süreceği yerli futbolcu. dört büyüklerden birinde mutlaka forma giyecektir.
  • fenerbahce'de cilgin atabilme potansiyeli olan ortasaha oyuncusu.
  • fenerbahçe yönetimine sesleniyorum; berat’ı kaptırdık berkan’ı kaptırmayalım.
  • galatasaraya gelirse sevinmek ile birlikte üstüne gedsonda alınırsa ön libero ve 10 numarada alinacak ise hem berkan ,hem taylan hem aytaç yedek kalabilir .öyle ilginc bir durum olursada şaşırmamak lazim psvye elenirsek 6 numara yabancıya hatta gedsona hiç gerek yok aytac-berkan önünde iyi bir 10 numara işi görür ,taylan,emre akbaba ,emre kılınç yedek kalir.öncelikli sorunumuz bekler ve 10 numaradır.
  • galatasaray almışsa büyük iş yapmış. barış alper, kerem, berkan… bu tür transferleri çok seviyorum. gedson da alınırsa harika olur. enerjik, çakı gibi bir takım çıkar ortaya.

tabii terim babel'lerle, falcao'larla, arda'larla doldurmazsa 11'i.
  • izlemedim bilmiyorum ama 22 yaşına kadar hiç profesyonel maça çıkmamış adam alanyayla bir sezon geçirip geliyor çok bir beklentim yok.
  • nasıl bir oyuncu olduğuna dair şurada detaylı bir incelemesi var: https://www.youtube.com/watch?v=6clghxomjqc
  • trt spor'un galatasaray'a transferini son dakika geçtiği orta saha oyuncusu. bonservis bedeli 3 milyon euro deniyor.

(bkz: güzel para kanka)
  • bu oyuncu basarılı olur olmaz cok ayrı konu. belki cok kötü performans gösterecek ama bu transfer zihniyetinin kötü oldugu anlamına gelmiyor. 23 yasında, 3 milyon € bedelle gelmis. maası da makul seviyededir. yası genc, potansiyel bonservis kazanma ihtimalin var. gezzal gibi oyunculara malum yıllık ücretleri verene kadar bu tip transferler yapılmalı. yabancı transferi de bu düşünceyle yapılmalı.

futbol aklını, fikrini sevdiğim birkaç yorumcu bayagı begeniyor kendisini. umarım anlattıkları gibi bir oyuncudur ve faydalı olur.