• son zamanlarda karşılaştığım en estetik vücuda sahip "online personal trainer" ve "fitness model". ama belki benim için daha da önemlisi eski sınıf arkadaşım.

adını sözlükte görünce evladının başarısıyla gururlanan baba gibi oldum resmen, duygulandım da biraz. ancak bunu sonuna kadar hak etti. özellikle bu sporla uğraşan çoğu insan gibi başkalarını taklit etmek yerine, vücuduna harcadığı onca zamanın yanında işin özünü de kavramaya çalıştı ve belki de kendisiyle benzer çoğu sporcudan daha bilgili bir hale geldi. bu bilgileri ve başarıları sayesinde de adından yavaş yavaş söz ettirmeye başladı.

ne diyelim yolu açık olsun.

not: hakkında daha fazla bilgi için berkay türkkan
  • popülerliği gittikçe artıyor yazığı yazılara bbgarmy.com 'dan ulaşabilirsiniz
  • benim için fos çıkmış pt. parayı alana kadar anlatılanlara kanıp da "vihuuu birlikte ateş edicezzz" diyenlerin gaza gelişine üzülüyorum. kendisi ancak 1 ay sonra yeniden para alacağı zaman hal hatır soruyor maalesef. programlar dersen, google'a "sibel can" diyeti yazıp uygulamak, daha mantıklı olabilir.

edit: sanırım sözlükte kendisine yalakalık yapanlar ücretsiz program alıyor ki bu denli gaza gelmiş yazarlarımız var.
  • yaklaşık bir senedir tanıdığım, zekasından, duruşundan, azminden, hayata karşı bakışından ilham aldığım koca taş adam. spora ve yoğun kaslı vücuda karşı yıllar boyunca nötr kalan beni bile yaptığı işle, elde ettiği başarılarla ısındırmıştır. onda en sevdiğim diğer bir özellik ise, diğer trainer arkadaşlar gibi çıkar ilişkisi gözetmeksizin, bi’ hoca-öğrenci ilişkisinden ziyade, arkadaş ve yeri geldiğinde abi-kardeş edasıyla duruşunu koruyor olmasıdır. bu özel ve samimi yanlarını bir ömür korumasını diliyorum. hem akademik başarısını koruyup, hem de sporu bir an olsun bile terk etmeyen o azimli duruşu da ayrıca tebrik edilesidir. ayrıca, deli gibi kas yığının arkasında dünyalar tatlısı bir kalbi olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. en kısa sürede birlikte ‘koşabilmek’ dileğiyle. iyi ki varsın taş adam.
  • lisedeyken böyle değildi bu.
  • asıl mesleği mühendislik olmasına rağmen vücut geliştirme sporunda kendini çok fazla geliştirmiş ve çok disiplinli çalışan bir sporcu. aynı zamanda kendisinden büyük umutlarla pt aldığım ancak umduğumu bulamadığım online antrenördür. programları kesinlikle çok profesyonel ve gerçekten kişinin yapısına uygun ancak kendi programının çok yoğun olması nedeniyle öğrencileri ile yeteri kadar ilgilenemediğini düşündüğüm hocadır. öğrenci soruları için kendine özel bir platformu vardır ancak sorunuzun cevaplanması bir haftayı bulabiliyor.
  • kendisinden uzaktan pt hizmeti almış kişilerin yeşertmesini beklediğim adam.
  • bir arkadaşımın da tavsiyesi üzerine kendisinden beslenme, antreman ve supplement düzeninden oluşan bir uzaktan pt hizmeti satın aldım. yaklaşık 3 gün önce. henüz teslim etmedi programı. zaten bir programı 4 günde hazırlıyormuş. yani sıkıntı yok şu an. teslim ettikten sonra ilerleyen zamanlarda bu entry tekrar editleyerek detaylı bir şekilde deneyimleri aktaracağım. takipte kalınız.*

edit: teslim aldım program güzel. detaylı hazırlanmış. ancak ben 1 hafta yaptım devamı gelmedi. benim gevşekliğimle alakalı tabi bu. editi bile kaç ay sonra yaptım. *
  • dünyanın en geç program gönderen hocasıdır.
  • harika bir vücuda sahip kibar ve bilgili adam. ten rengi, geniş omuzları ve kaslı göğüsleriyle beni benden aldı herif.
    fotoğrafını duvara yapıştırmayı düşünüyorum.*
hesabın var mı? giriş yap