4004 entry daha
  • (bkz: breaking bad) 'den iyi olmayan ancak izlerken breaking bad izliyormuşsun hissi veren dizi.breaking bad seviyesine 3.sezon 5.bölüm ve 5.sezon 9.bölüm gibi bir kaç bölümde çıkabilmiştir.
  • 1. sezondan itibaren heyecanı, gerilimi ve macerayı arttıran dizi. karakterlerin hepsi kendi alanında mucizeler yaratıyor.

tek kötü tarafı var. brba izlemeyen biri için, bizim kadar anlamlı olmayacaktır.

büyük hayal kırıklığı yaşadım dün gece. imdb'de 6. sezonu da görmüş spoiler olur diye detaylı incelememiştim. meğerse 6. sezon henüz yokmuş!

büyük bir heyecanla 5 sezon finalini izleyip s6e1'i arayıp bulamadığım an ki duygularımı anlatamam.

--- spoiler ---

ben brba'yı izlerken saul'un da, bir avukat olarak daha sağlam bir eğitim geçmişi olduğunu düşünürdüm. dizi beni burda ciddi ters köşe yaptı. tabiri caizse daha beyaz amerikan beklentim vardı. meğerse tüm beyaz amerikan özellikler ağbiye gidince, bu bomboş gelmiş. ya da zekasını ağbisi gibi kullanmıyor diyeyim.

kim wexler, ignacio, lalo ileride yok bunu biliyoruz. üçünün de yok oluş hikayelerini merak ediyorum.

tahminim; lalo ignacio'yu kesin öldürecek. michael de arkayı toplayan olarak lalo'yu öldürecek. kim'in ise saul'u bırakacağını düşünüyorum.

ve fring. seviyorum seni. ölümünün o pislik elinden yani kartel tarafından olmasına da üzülüyorum.

ayrıca howard'dan da bir revenge hikayesi bekliyorum. bu karakteri biraz daha derinleştirmeliler bence. o da ilginç çünkü...

--- spoiler ---

entry burada sonra eriyor...
4354 entry daha
hesabın var mı? giriş yap