• tam sebebi nedir bilmiyorum. dini sebeplerden dolayı ise bu arkadaşlara hatırlatmak isterim, gıybet çok ağır günahtır hatta kul hakkı yemektir. sansür yaptığınız programda ölümüne gıybet yapıldığı düşünüldüğünde yine allah bilir ama yatacak yeriniz yok gibi.
  • sahibine göre kişneyen atlık yapmışlar.

kızların güzelliğini konu edeceksen sansür niye? göstermeyeceksen konu etmek niye?
  • abi madem bu konularda hassasiyetin var hic gosterme yani. bikinisi buyuledi diyip gunah diye bakmiyorsan gostermiyorsan neden buyuleniyorsun?
  • hayır bu kanalın magazin programı yapmasının amacı ne onu anlamış değilim. hem magazin programı yapıp hem fotoğraf sansürliceksin oldu canım. bunların amacı çok başka tamamen bu kitleyi kışkırtmak ve dolduruşa getirmek. bariz şekilde demedikleri şey kalmamış defne samyeli'nin bunları mahkemeye vermesi gerektiğini düşünüyorum. böyle bir terbiyesizlik olamaz.
  • yani hem kadın vücuduyla ilgili gıybet yapıyorsun hem de sansürlüyorsun. tam da melih gökçek müslümanlığı :)
  • rasim ozan'ın ve ahmet çakar'ın iğrenç bel altı muhabbetlerinde aynı hassasiyeti gösterebilselerdi keşke.
  • şimdi şu an denk geldim de izliyorum.. bu ablaları dinledikçe şaşırıyorum.. defne samyeliden yola çıkıp iclerineki yobazi kustular resmen...
  • peki onedio'nun, clicbaite dünyasında abazanlara çağrı yapmanın mottosu haline gelen düzgün fiziği ile düşman çatlatan tabirini kullanması kaç puan?
  • bunu gayet normal karşılıyorum lol "eskiden kuran kurslarında televizyonun başında bi eleman dururdu açık kadın çıkınca kafasını kapatırlardı"

geriye gidiyoruz tekrar
  • resmen muzır neşriyat yalnız yapacakları bişey yok o değil de kadın 50 yaşına geldi nerdeyse ama o ne fizik o ne güzellik arkadaş ya (bkz: ne karılar var be)
hesabın var mı? giriş yap