şükela:  tümü | bugün
  • ne yalan söyleyeyim hiç samimi gelmiyordu beyaz bana. evet bir sempatikliği vardı ve ağzı laf yapıyordu ama samimi değildi. youtube videolarını da yorumlara kapatması bu tespiti destekliyor. youtube yorumlarını kapatmak nedir ya?
  • beyazıt öztürk tam bir talk show adamıydı. başka işte yapması zordu zaten. o daha çok durum, ortam ve doğaçlama esprilerle güldürme özelliğine sahip bir komedyen ve talk show programı onun bu özellikleriyle birebir uygun bir konseptti. hiçbir zaman aşırı komik zeki bir adam değildi zaten ama optimum seviyede yeteneklerini tam zamanında kullanmayı bilen biriydi . o ses türkiye'ye geldiği anda zaten ı ıh olmuştur.. (bkz: rip)
  • şaşıracak bir durum değil sadece sistem çürük elmaları ayıklıyor hepsi bu abartılacak bir durum söz konusu değil...
  • (bkz: ha ha ha !!!)

beyazıt öztürk hiç samimi değilmiş. zaten ekrandaki herkes çok samimi...........

herkes olduğu gibi de bir bu adam sahtekar..........

zaten bütün tv'de izledikleriniz gerçek.

(bkz: bakmayı bilmek)

(bkz: zavallılar)
  • kendi jenerasyonundan okan bayülgen'in sıfırdan kurulmuş bir kanalı sırtlayıp potaya soktuğu, cem yılmaz'ın ülkenin en konuşulan isimlerinden biri olduğu, yılmaz erdoğan'ın bkm ile yeni işler başardığı bir dönemde beyazıt öztürk bu gece gördüğüm kadarıyla artık güldüremiyor bile. esprileri gerçekten mimik oynatacak düzeyde bile değil, patronu acun güzellemeleri de kabak tadı vermiş durumda. hiç bilgisi ve ilgisi olmayan bir konu hakkında jürilik yapıyor ve oraya tek konma sebebi olan mizahı da artık ondan çok uzakta. üzücü ama gerçek bir durum.
  • (bkz: inodnod)
  • beyazıt öztürk gazete kuponları, apapos, kaset çalar, ms-dos vb. şeyler gibi 90'larda kaldı. patronuyla arası iyi olmasa en az bir on sene önce unutulmuştu zaten
  • ülkenin en sempatik yakışıklısı olan bu adam, acun a malzeme olarak kendi kendini bitiriyor maalesef.
    yüzyıl süren kült olmuş programın bitti, tamam ama attan inip eşeğe binmek nedir?

bence kendisi halk nezdinde nerede olduğu, özgül ağırlığının ne olduğu hakkında fikir sahibi değildi. çok mütevazi olduğundan mı yoksa saflığından mıdır bilinmez gitti saçma sapan işlerde harcadı kendini.
    sinemada izlemek isterdim bu adamı. bence her şeyden çok sinemaya yakışıyor.
  • hiç sevmedim kendisini, beyaz şov'u zaten abartılmış bir balondu, yıllarca nasıl sürdü anlam veremedim; zamanında yaptığı albüm ve zorlama yer aldığı yalan dünya dizisi de öyle gereksizdi ...
  • gayet iyi oldu.. bırakın elleşmeyin, başlamaya çalışmasın.

programına 10 tane ünlü çağırır hepsini içtimaya dizilmiş askerler gibi oturturdu. bayat espiriler yapardı, skeçleri desen keza öyleydi. ya dünyanın neresinde 10 tane konuğun yan yana dizildiği görülmüş amk? askerlik şubesinde bile bir oda içerisinde o kadar adam göremezsiniz. kendisi 2006 gibi bitmişti zaten ama o zamanın şartları günümüz gibi değildi. tek eğlence aracı televizyon olunca dayandı bu zamana kadar işte.