• hoş bir yayıncı kardeşimiz kendisi. yayınları gayet eğlenceli ve zaman geçirmek için birebir.
  • gerçekten temiz ve iyi niyetli bi yayıncı.

yukardaki arkadaşın dediği gibi pk anlamında bi iddiası yoktur, oyunda herkesle de iyi geçiriyordur muhtemelen. kendi halinde kıtlama mıtlama takılıyor. seviyorum muhabbetini.

şimdiye kadar hiçbir yayıncıya donate atmadım ama eğer bir gün uğraşmaktan üşenmeyip atarsam bu ya onur olur ya da educatedear olur.
  • 10 numara yayıncıdır.oynadığı oyunu oynamasanız da muhabbeti sarar.büyük patlamasını elbet bir gün yapacaktır.öksürüğü kronik bir rahatsızlıktır.adama gidip kardeşim bir su iç dememeniz tavsiye edilir.
  • muhabbeti iyidir,milleti küçümsemez,neyse odur.az bir şeyde primcidir ama olsun ,abimiz evlenecek.
  • bir kabahat işleyince; hemen, ilaç kullanıyorum bahanesine sığınan ve ayrıca, 3-5 lira gelecek diye türlü türlü kimseleri yalaması da kendisininden soğutuyor.
    tanım: twitch yayıncısı
  • adamin dibi bir yayincidir.

gelen 3-5 lira donate'in 2 lirasiyla izleyicisine yemek ismarlar, 2 lirasiyla cekilis yapar, üzerine de 1 lira daha koyup 2 liraya bir cekilis daha yapar. böyle de paylasimcidir.
  • omurgasız kelimesinin sözlük karşılığı.
    rise online world için demediğini bırakmayan, söven, chatte kendisini eleştirenleri banlayan sonra da gidip klassgame'den sponsorluk alan bir adamdır.
  • bu adam tam bir looser arada ben bu kadar beta bir insan hayatımda görmedim.
  • burada kendisi hakkında yazdığım eski yazıları sildirmiş.
    mahkeme kararı olmadan bu entryleri silen ekşi yönetimine de selam olsun.

bit hırsızlığı muamelesi görüyor yanında hiç kimse kalmadı . oynayacak bir oyun arıyor ama kimse bu adamı oyunlarında istemiyor .

zamanında yazdıklarım ne kadar doğru olsa da bu haline geldiğini görmek üzücü.

adını değiştirip bir şekilde twitch’de tutunmaya çalışıyor .

şu an gelip gömmek çok kolay ama ben gömmeyecem ama sadece şunu söyleyecem yıllarca emek verip kastığın niki bile kullanamayacak duruma geldin hade gel de bu entryi de sildirsene kardeş.
  • kripto yayınlarına başlamış güzide yayıncı.
    sloganı ise şöyledir: ya düşer ya çıkar
hesabın var mı? giriş yap