şükela:  tümü | bugün
  • bir (bkz: knight online) yayıncısı kendisi uzun sayılabilecek bir zamandan beri bu işin içinde olup yeni yeni knight'ın gözdesi haline gelmiştir.
    pk anlamında bir iddiası bulunmamasına karşın yayınları aşırı eğlenceli geçmektedir.
    edit: ulan adama yayında bi entryi okuttum hepsi linç etmeye geldi sonra :d
  • bazen kolunu takmayı unutsa da eğlenceli bir yayıncıdır severiz.
  • tam bir yalancıdır. beyaz olan sakali değil saçıdır.
  • hoş bir yayıncı kardeşimiz kendisi. yayınları gayet eğlenceli ve zaman geçirmek için birebir.
  • gerçekten temiz ve iyi niyetli bi yayıncı.

yukardaki arkadaşın dediği gibi pk anlamında bi iddiası yoktur, oyunda herkesle de iyi geçiriyordur muhtemelen. kendi halinde kıtlama mıtlama takılıyor. seviyorum muhabbetini.

şimdiye kadar hiçbir yayıncıya donate atmadım ama eğer bir gün uğraşmaktan üşenmeyip atarsam bu ya onur olur ya da educatedear olur.
  • 10 numara yayıncıdır.oynadığı oyunu oynamasanız da muhabbeti sarar.büyük patlamasını elbet bir gün yapacaktır.öksürüğü kronik bir rahatsızlıktır.adama gidip kardeşim bir su iç dememeniz tavsiye edilir.
  • muhabbeti iyidir,milleti küçümsemez,neyse odur.az bir şeyde primcidir ama olsun ,abimiz evlenecek.
  • bir kabahat işleyince; hemen, ilaç kullanıyorum bahanesine sığınan ve ayrıca, 3-5 lira gelecek diye türlü türlü kimseleri yalaması da kendisininden soğutuyor.
    tanım: twitch yayıncısı