• çok iyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum kendisinin. birçok videosunu izledim ama en son izlediğim hayatının tutkusu videosu kadar içime işleyen videosu az olmuştur. öyle derin sorular ki duyduğum anda içimde bir hareketlenme oldu adeta. uygun bir zamanda cevaplamayı düşünüyorum.
  • youtube'ta çok değerli içerikler aktaran psikolog. fenomen psikolojide çalışmakta imiş.
  • youtube videolarını sıkı takip ettiğim psikolog. videolarda anlattıkları birebir karşısındakiyle olan seanslara ait olmadığı için biraz genel konular taşıyor, fakat bu genellik içerisinde kafanızı kurcalayan bazı sıkıntılarınıza veya sorularınıza cevaplar bulabiliyorsunuz.

açıkçası anlattıklarının dinleyen üzerinde olumlu hava yarattığı kesin. ankara'da oturuyor olsaydım, kesin danışmak için kendisine giderim. her şeyi geçtim, youtube üzerinden verdiği emek çok büyük saygıyı hakkediyor.
  • istanbul, gazi ve esenyurt üniversitelerinde eğitim almış. sonuncusu diğer ikisinin ciddiyetini bozuyor.
  • youtube'ta harika videolar paylaşan iyi bir psikolog. severek dinliyor ve izliyoruz efenim.
  • hayatın çeşitli detaylarına dair bazı şeyler bulabileceğiniz, aslında bu detayların hayatımızda ne kadar yer kapladığını anlayacağınız, bir şekilde şimdi ya da gelecekte izleyince “aaa harbiden ya!” diyeceğiniz videolar yayınlayan uzman psikolog. ara ara televizyonlarda da görsek de youtube kanalında daha başarılı olduğunu düşünüyorum. psikologlara karşı olan önyargımı da kırmış bulunuyor kendileri.
  • yeni videolarını aksatmadan yayınlıyor. şahsen bana faydalı geliyor. ses tonunu ve konuşmalarını samimi buluyorum
  • gerçekten de çok iyi bir psikolog kendisi. yaptığı işi hakkını veren, konuşmasıyla, ses tonuyla bile insana iyi gelen bir tarafı olduğu kesin. neredeyse tüm videoalarını izledim ve uzun süredir takip ediyorum. çok “reyting” yapan benzer psikoloji kanallarından tek farkı sizi gereksiz “gaza getirmemesi”. işini “gaza getirmek” olarak görmüyor. “psikolojik iyi oluş” denen şey var ya, bu adam 1 dk normal bir günlük konuşma yapsın yetiyor iyi olmaya. ve en önemlisi de kendi adıma en zor dönemimde bana videolarıyla çok ama çok yardımının dokunduğudur. inşallah bir gün kliniğine de gelme fırsatım olur.
  • hayat tecrübelerini dinlemek dikkate değer: https://youtu.be/jko842gnjw4
hesabın var mı? giriş yap