• şekersiz meyveli maden suyu çıkarması gereken firmadır
  • yurt sathı mahalindeki en iyi içeceklerden biri. öyle bir mineral içeriği ve yüksek gaz oranı var ki, boğazımı porçöz gibi temizlediğini hissediyorum. kazıya kazıya mideye kadar gidiyor namussuz.
  • çok kral içecek, öğrenci dostu insana zararı olmayan, aksine yararı olan mükemmel içecek (ayrıca kızılay falan yapamıyor maden suyunu bence değişik geliyor) beypazarı adamdır.
  • dünyanın en iyi maden suyu
  • bir gün patronlar oturmuş garson “ne istersiniz” demiş kızılayın sahibi kızılay soda alayım demiş, sırmanın sahibi ben de sırma soda alayım demiş, beypazarının sahibi de bi su alayım demiş garson “siz niye su alıyorsunuz” demiş o da “herkes su söyledi ben de su söyleyeyim” demiş
  • mesih isa *‘nın da kullandığı über içecek.
  • ekşi sözlük’ün ne hale geldiğini özetleyen bir duruma şahit olmuş başlık.

glsncym isimli yazarın debe’ye giren entry’si (bkz: #112502203) twitter’daki bir hesaptan çalıntı. evet çalıntı. çünkü alıntı olsa insan gider aldığı yerin adresini koyar. bir süredir burada bayağı çalıntı tweet dönüyor, hadi hayırlısı.

bu da tweet
  • sert sodadır evet. güzeldir. yapılan tahlillere göre nitrit/nitrat/amonyak bulunmaz.

bizim sıpa buna alıştı, s.pellegrino denk geldiğinde gerçekten de "su" diyor.
  • yeni uludag limonatamiz yeni nutellamiz. eksinin yeni favori icecegi.
  • bizim burda yani beypazarında bir tane maden suyu çesmesi var ilk aklıma orası gelmişti.suyu ordan doldururuz.bknz.soda çemesi
hesabın var mı? giriş yap