• sessizliği sakinliği ile güzel bir dinlence sağlamış otel.. manyak mısın ankarada ne dinlenmesi diyen olur muhakkak.. onlarada 2 gece konaklama tavsiye ederim.. elbette sevdicekleri ile..
  • altı yıl önce ankara'dan izmir'e taşındım. bugün iş için ankara'ya geldim. bu otelde kalıyorum. ilk defa kendimi ankara'dan bu kadar uzak hissettim.
    ankara'ya çok uzak bir otel.
  • kalınacaksa 1041 numaralı odada kalınması gereken otel.. odayla çarpık bir ilişkimiz var..
  • otel, konumu gereği şehrin biraz dışında olduğu için havalimanından* ulaşım zor olabiliyor. kiralanmış arabası ya da karşılayanı olmayan, ayrıca taksilere veya otel servisine üç haneli rakamlar bayılmak istemeyen kişiler, önce 442 no'lu otobüse binip eskişehir karayolu'ndaki durakta indikten sonra, üst geçitten yolun karşı istikametine geçip 111 no'lu otobüse binerek ulaşım sorununu çözebilirler. toplam yolculuk bu şekilde biraz zaman alsa da (yaklaşık 1,5 saat), kesinlikle çok daha ucuza seyahat etmiş oluyorsunuz.*
  • bulunduğu konum, odaları çok sakin, konforlu. gürültüsüz, her yerde ikramlarla karşılaşabiliriz.
    ama en güzel noktası etrafın sakinliği ve sevimli bir sbks a yakınlığı...
  • devasa sakarya salonuyla milli maç, dini maç ve bilimum hadisede bir çok insanın geniş alan, büyük perde ve akustik eşliğinde maç heyecanı için tercih ettiği otel.
  • ali babacan ve ekibinin toplantılarını yaptıkları yer
  • 2001 yılında akp'nin kurulduğu otel. bugün de ahmet davutoğlu, partisini* bu otelden duyuracak.
  • huzur evi gibi otel mirim. yayvan bes-alti katli binasi, kaliteli restorani, kukurt kokulu spasi, hamami 60+ icin bulunmaz nimet.
  • kahvaltısının ve kahvaltının sunulduğu akdeniz salonunun atmosferinin bayağı sağlam olduğu, konumu dolayısıyla hem sabah hem akşam trafiğe takılmadan ulaşabileceğiniz an itibariyle geceliği 75 avro olan oteldir. bir de sabah kahvaltasında mevsim farklı olmadan yaz kış mükemmel denebilecek bir cherry domates sunuyorlar ki, değinmeden geçemeyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap