• çok enteresan bir şey. okudukça insanın umudu kırılıyor. birilerinin acilen bu yazılanları seslendirip parodiye falan çevirmesi gerek, yoksa bu zavallı ciddi gerçeklik beni yok edecek.
  • neo türkiye'nin aynası diye nitelendirilebilecek efsane bir forum sitesidir. ara ara ziyaret edilmesi gerekir

(bkz: neler dönmüş serhat ya)

edit: mahallemde bir adet fetöcü ve çukurları ile insanı bezdiren bir yol varmış . adamların ad, soyad ve numaralarının açık seçik olmasına mı yanayım? yoksa birbirlerini gammazlamasına mı yanayım? bilemedim.
  • efsane girdiler var ya. demek ki bimer/cimer'e neler neler yazılıyor, vay vay ya.

--- spoiler ---

"emin abasiz 3 yıl önce
    zonguldak kozlu ilçe başkanın kozlulu kişinin olmasını istiyorum ben kozlu yahma mahallesi 20 yılık muhtarıyim"
    --- spoiler ---

(bkz: derdini seveyim butonu)

nedionuzlaa adlı birisi olaya müdahale etmeye çalışmış, ama dinleyen olmamış.

--- spoiler ---

nedionuzlaa 2 yıl önce
    olm siz olayi yanlis anlamissiniz bimer burasi deil

--- spoiler ---

turkishmusic.org'daki sezen aksu tartışması okurken aldığım keyfi alıyorum şu an. muazzam, muazzam.
  • --- spoiler ---

sayın başkanım sizden 17 yıldır bir akp li olarak bizlerden hakkınızı helal etmenizi diliyorum bir maruz ayın var sizden amerikan incirlik üstünü kapatmanızı diliyorum saygılar
    --- spoiler ---
  • halkın kendisidir.

önceden "üniversiteye geldik, neden hâlâ türk dili dersi görüyoruz" diyordum ama söz konusu sitede insanların yanlış yazdığı kelimeleri görünce böyle düşünmekten vazgeçtim.

dikkat çeken hatalar

"herkez"

"isdedi (istedi)"

"servisdeki (servisteki)"

"hayla (hâlâ)"

"madur (mağdur)"

şu şikâyet de dikkatimi çekti.

(bedirhan)

"ben kadınlardan çok sapık bildirimler alıyorum"

şunu bimer'e şikâyet etmek de...
  • deep turkish web’in acil olarak bu yorumları seslendirmesi gerek. en az 3 mn izlenme.
  • biri de demiş ki "şikayeti nereden yapıyoruz" *

hay allahım ya ne güldüm gece gece yaa.
  • --- spoiler ---

musa karakaş ahmet semiha ay camiide görev yapmakta olan ezani mustafa dogana okuttu yatsı ezanini 26.07.2017 ilgilenmizinixe yardım ci olsu

--- spoiler ---

https://hizliresim.com/9ei1lt
  • okudukça türkçem bozulmaya başladı. âdeta bir kara delik.
  • kendi dilinde yazı yazamayan insanların oyları bizim hayatımızı etkiliyor.
hesabın var mı? giriş yap