• 2000 li yılların başında bodrum club flipper sahnesinde animatörlük yaparken de başarılı olan, her rolü oynayabilecek yeteneğe sahip oyuncu.
  • geçenlerde kırmızı oda’da izledim biraz. diziyi kahır kotamı doldurduğum için çok izleyemesem ve kötü bir dizi olsa da, en çok sevdiğim kadının yüzü oldu, nasıl müdahale edilmemiş nasıl neyse o! çizgileri, burnu, doğal bir yüz görmeye onun sıcaklığını ekranda hissetmeye hasret kalmışım, nasıl mutlu mutlu bakakaldım suratına.
    bedenine saldırmadan doğanın sana verdiği ile barışıp, aslında eylemlerimizin ne kadar mühim olduğunu hatırlatıyor bana böyle güzel insanlar. sahiden güzel bi kadın! çünkü güzel örnek!
    dizi kötü demiştim di mi.
  • normalde oyunculuğunu çok beğendiğim fakat kırmızı oda dizisindeki rolünü ve mimiklerini kendisine yakıştıramadığım başarılı oyuncu.
  • hastasını dinlerken onunla beraber ağlayan psikiyatrist rolü yakışmıyor. mimik bile yapmaması gerek.
  • çok ama çok başarılı bir oyuncu gerçek hayatta bir o kadar mütevazi ve utangaç bir kadın aldığı her rolün hakkını veren duayen bir sanatçı bana göre :)
  • kemal sunal ‘a benzetiyorum. kamera “motor” dedi mi içinden bambaşka birisi çıkıyor. beyaz show’da ki o utangaç ve ürkek tavırlarından sonra o “koca göbeğinle lafımın üstüne laf mı söylüyorsun saadettiinnn..!” diyen şahika karakterini bu mu oynadı diyorsun...

gerçek sanatçı da “o” ‘dur zaten...
  • ecem erkek ve binnur kaya instagram üzerinden selamlaşmışlar.

görsel

ikisini bir arada görebilmek/izleyebilmek insanlık adına güzel olurdu.
  • kırmızı oda'yı youtube'da denk geldikçe izledim. benim için şimdiye kadarki en kötü oyunculuk performansını bu dizide sergilemekte. karakteri sürekli düz ve samimiyetsiz bir sesle konuşuyor. bir kan can bulamıyorum sesinde. bakışları sürekli ağlak bir çocuk gibi, kaşlar sürekli çatık, gözler sürekli dolu ve acıyan bakışlar atıyor. senaryo gereği söylemesi gereken cümleler de karaktere iyice samimiyetsiz bir hava katıyor bence: meğer ne çok acı sığdırmışsın hayatına...
    ne? bir psikiyatrda görmek istemediğim ve olmaması gereken ne varsa hepsi bu karakterde var. ülkece övülüyor canlandırdığı karakter ancak zannediyorum ki gerçekte böyle bir psikiyatrla karşılaşmak ve konuşmak zorunda kalsalar alacakları verim sıfır olur ya da sinirleri ayrı bir bozulur.
  • azizler filmindeki en tatlı ve güzel detaydır.
    (bkz: #117972902)
  • komedi oyuncularında var olan bir klişe "ben aslında çok iyi dram da oynarım" kurbanı olmuş.

avrupa yakasında canlandırdığı şahika'yı bin kere izlesem bıkmam, oysa kırmızı oda'daki psikiyatrist karakterini bir yıl sonra kimse hatırlamayacak bile!

nerede şahika nerede bu ağlak kadın!
hesabın var mı? giriş yap