• bana zarar vermemek için depresif olduğu dönemde o beni bırakmıştı. oysa ki her zaman yanında olmaya o kadar hazırdım ki. hala çok özlüyorum, çok seviyorum. umarım iyidir diye uyanıyorum her güne. bir rahatsızlığı var diye insanları damgalayan dangalaklara sesleniyorum umarım aynı dertleri bir gün siz de çekersiniz.
  • senin gibi; ruhu, duygusu yarım yamalak bir canlıdan acilen kurtulması gereken;ruhu, duygusu, vicdanı dolu dolu sevgilidir.
  • kız arkadaş değil de flörtüm vardı bipolar. daha ilk buluşmada benim de ruh halimi bozdu. ben hayatımda böyle garip bir zaman geçirmemiştim. yani ben daha 2 saat konuşmaya dayanamıyorsam, sevgili olanları düşünemiyorum bile.

hala onun bir ihtimal ekşiye girip, benim bu yazdığımı okur ve beni tanır tedirginliğinden pek detay da vermek istemiyorum açıkçası. zor kurtuldum.
  • (bkz: ayrılmak)

metrelerce yazmanın alemi nedir anlamıs degilim, ayrılıcaksın bu yani.
  • iki sağlıklı bir birey evlendiğinde eşlerden biri kansere yakalansa diğeri bırakacak mı ne yani bırakıp kaçmalı mı?
    bir insanı gerçekten seviyorsan ömrünün sonuna kadar ona destek olur ve onun yanında olursun
    hem bipolar öyle tedavi edilemeyen bir hastalık değil
  • kendisi yaptıklarının farkındaysa eğer size gerek kalmadan uzaklaşacaktır. şayet hastalığını bile bile sevgili olduktan sonra kurtulma yolu arıyorsan senin kafanı s...
  • birinden ayrılmak istemenin psikiyatrik bir tanı ile ne alakası var. normal bir kişiden ayrılmak ile aynı. bu bakış açısı sebeplerim var durumu oluyor. suçlanmamak adına kişiyi damgalayarak haklılık devşiriliyor.

not: bipolar intiharları manipülatif değildir. bu konuda dikkatli olmakta fayda var.
  • 6 ay beraber olmus biri olarak sunu diyebilirim ki resmen hayatimdan 10 yil çaldi...

o süreçte ailem farketti de onlar ayirdi yoksa ben asla yapamazdim.. uzak durun arkadaslar inanin sizi öyle bir yipratir ki kendinize gelemezsiniz.

ben ayrildik'dan sonra yaklasik 5 sene hiç bir kizla çikmadim o derece soguttu beni.
  • bipolar bir kadınla bipolar olmasa da sorunlu bir adamın yürütmeye çalıştıkları ilişkiyi anlatan bir film (bkz: the other half)
  • nasıl bu kadar kötü olabiliyorsunuz?
    nasıl utanmadan bu yorumları yapabiliyorsunuz ve nasıl ailelerde yetiştiniz çok merak ediyorum.
    evet zor bir hastalık olabilir ama kurtulmak nedir ya?umarım o insan senden ve senin cahilliğinden kurtulur.çözüm aradığın yere bak ekşi sözlük.
    gerçekten bu konuda biraz olsun samimiysen sana yardımcı olabilecek bir ton yer var eminim biliyorsundur.
    daha söyleyecek çok şeyim var ama hiçbirinize bir gram etki etmeyeceğinden o kadar eminim ki.cok yazık sizinle yolları kesişen bu insanlara.
hesabın var mı? giriş yap