• sarkinin, sana sarildigim an.. gibi kismini tonlarken yalin, tuyleri diken diken ediyor.
  • yalın'ın kesinlikle en iyi parçası. bugüne kadar bir sürü şarkısını dinledim, ama bu bambaşka. o kadar güzel söylemiş ki. insan dinlemeye doyamıyor.

"hani bu dağların ardında güneş doğmayacaktı
    hani bundan başka şehirde barış olmayacaktı
    sana sarıldığım an yağmur duracaktı.."
  • 2015 model yeni yalın şarkısıdır. single olarak piyasaya çıkmıştır.

edit: dinlemek için tıklayınız.
  • her zaman ki yalın kalitesini yansıtan şarkıdır.
    sözler birbirine o kadar bağlı ki, böyle tatlı tatlı üflüyor yüzüne. için yumuşuyor dinledikçe..

muhteşem şarkıdır vesselam. :)
  • mübalağa yapmıyorum, alt yapı olarak cornetto için yapılan şarkılar haricinde, en sağlam yalın şarkısı olmuştur kanımca. ilk defa bir yalın şarkısının sözleriyle müziği, ve tek başına müziği bile oldukça güzel olmuş. yalın'ın artık yaşlandığı veya olgunlaştığını görmemize vesile olmuştur böylece.
  • (bkz: ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar)
    radyoda duyulup aşık olunan, saniyesine indirilip, defalarca dinlenecek cinsten.
  • yalın'a sitem ettiren şarkı.
    neden sadece bir tane? başa sarıp sarıp 30 kez dinliyoruz, yazık değil mi bize?

yalın'ı ve şarkılarını severim. hatta çoğu insanın duymadığı şarkılarını bile ezbere bilirim. ama bu şarkı gerçekten başka olmuş. fazla olmuş yani, fazla güzel.
  • yalın'ın cornetto'nun saçma salak aşk temalı şarkıları dışında şarkılar yapması gerektiğini ortaya koymuştur. evet yine aşk temalı ama agresif bir şekilde işlenmemiş, yumuşacık tatlı bir şarkı olmuş.

yalın'ın gelmiş geçmiş en iyi şarkısı olan * keşke adlı şarkısına yakın bir tat yakaladım. çok da beğendim açıkçası.
  • yalından; bir karlı kış akşamı kulaklıklarını alıp yatağa yatıp, açıyorsun bu muhterem şarkıyı, nasıl bir melodi, nasıl sözler, nasıl bir buğulu düşler dünyası, bayılıyorsun. yatak altında yuvarlak yuvarlak üç bira içmişçesine güzel güzel dönüyor, gözlerinde bir buğu, duvar karanlıkta güzel yıldızları barındırıyor. sonra bir defa, bir defa, hadi son kez bir defa daha dinleyebileceğin bir şarkı. eskiler güzeldir.
  • en güzelleri mayıs ayındadır.
    gönlümce yaşarım.
    hele bi de "rastladım size" diyebiliyorsam!
    özgürüm hala... yaşıyorum!
hesabın var mı? giriş yap