• evet, tüm gönlümle ifade ettiğim gerçeklik.

arkadaş bu sene beşiktaşımızı şampiyon yapmayacakları belli. iki senedir süren fırtınamız bazı kesimleri rahatsız etti tabi. en son fb maçında yaşananlar ortada. hakem katliamını geçtim, fb taraftarı ve yöneticilerinin beşiktaş'a yönelik saygısız ve saldırgan tavırlarını herkes gördü. bu sene bu fb takımı şampiyon yapılmaya çalışılıyor. net.

o halde ben bunların oyunlarına çomak sokmayı beşiktaşlı'ya yakışır bir tavır olarak değerlendiriyorum. madem ki beşiktaşımızın önü kesilecek ve fenerbahçe'ye yol verilecek, o zaman ben bir beşiktaşlı olarak bu sene gönülden galatasaraylıyım. hem galatasaray fb gibi de değil, beşiktaşımıza saygısızlık yapmayan, taraftarıyla olsun, yönetimiyle olsun bizi büyük takım olarak gören bir camia. üstelik gücü, etkisi de var, belki biz bunlarla başedemeyiz ama galatasaray bunu başarır. ve başarırsa da ne aziz yıldırım ne de yıldırım demirören o vazifede kalamaz. bu da beşiktaşımızın işine gelir.

ben böyle düşünüyorum. fikir vermek isteyen olursa dinlerim.
  • yüzde 90 besiktaslinin katilmayacagi bir serzenis.
    beşiktaş şampiyon olmazsa neden baska takim şampiyon olsun ki...
  • dostum beşiktaşlı demişsin ama bu bildiğin fenerli. şunu dinlersen ve zeka problemin yoksa olayı anlarsın.
    https://www.youtube.com/watch?v=hbvs2lplt8y
  • çomarın algısı da hiç çekilmiyor.
    (bkz: bsg)
  • (bkz: allah akıl fikir versin)

(4 yıldız)
  • ben bu sene ve seneye de beşiktaşlıyım.
  • sen ol ama dönme...
  • yıllar sonra bunu dedirttin ya:

(bkz: açacağın başlığı sikeyim)
  • 8-0 lık maçın acısı hala içimde olduğu için affedemediğim kulüp.her ne yapmış olurlarsa olsun aziz yıldırım ve tayfasının şu anda yaptıklarından daha iğrenç olamayacağı için can-ı gönülden fenerbahçe nin şampiyon olamamasını,kupayı alamamasını istemem sonucunda gs nin şampiyon olarak benim bir anlamda içimi ferahlatması sonucunda açıkçası bir sempati oluşması.özellikle şu cumhuriyet kelimesini nasıl kendilerine hak görüyorlar anlamış değilim.bu sene açıkçası kupaları birer birer kaybetmeleri sonucunda 8-0 ın etkisi hafiflemiş bulunmaktadır.yine de affedilir birşey değildir ama yine de fenerbahçe şampiyon olacağına gs şampiyon olsun mantalitesi kafama yerleşmeye başlamıştır.temiz bir ligi temenni etmekle beraber aziz yıldırım olduğu sürece böyle birşeyin olması mümkün değildir.basketboldaki son hileleri de bunu açıkça göstermektedir.
hesabın var mı? giriş yap